rolkam72

Modyfikacja tura c 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolkam72    9

Witam.Posiadam tura z siłownikami dwustronnego działania na linkę i chciałbym w nim przeprowadzić kilka modyfikacji. 

A więc tak : Chciałbym założyć siłownik wywrotu osprzętu jeden na środku.I tu moje zasadnicze pytanie.Czy dało by rade podłączyć pod zwykły rozdzielacz taki jak w załączonym zdjęciu tą hydraulikę całą.Siłowniki podnoszenia są dwustronne i jak by to podłączyć żeby wszystko pięknie chodziło.Czekam na pomysły i odpowiedzi .

Edytowano przez rolkam72

mariuszd93    494

Normalnie  ,  to  rozdzielacz  dwu-sekcyjny 

-jedna sekcja  [ dźwignia ] ,  podnoszenie  opuszczenie  

-druga  sekcja [ dźwignia ] , przechył  łyżki .

Pytanie  dość  dziwne  i nie  rozumiem  w czym  masz  problem ... 

;)

wojtek8244    5

ja mam zrobione na takim rozdzielaczu i pięknie śmiga ładowacz mam go na c330 siłowniki 50mm udzwig 700kg. Jeśli chcesz mogę podesłać ci fotki jak jest to podlączone, podłączenie jest dziecinnie proste.

Wiadomość z agroFakt.pl

rolkam72    9

wojtek8244 :  Bardzo chętnie bym chciał fotke jak to dokładnie podłączyć.Nie miałem nigdy doczynienia z tego typu rozdzielaczami więc trzeb się wszystkiego uczyć.

Jesli możesz to podeslij .

Z góry dziękuję 

mariuszd93    494

to ciężki f***** jesteś  ,  bo jak  ktoś myśli  logicznie-  to  podłączy  to  bez  bólu 

BANY 7-DNIOWE (za jednorazowe przewinienia):
Pkt. 3.1 - używanie wulgaryzmów oraz wyrażeń powszechnie uznawanych za obraźliwe na forum/w galerii/na chacie;

Za to dostałeś Bana na 7 dni, nie edytowałem postu wtedy to edytuje teraz żebyś miał czarno na białym i nie spamował nam na PW.

;)

rolkam72    9

Czyli na logikę Jak mówi mariuszd93: u góry wlot i wylot jeden na podnoszenie ramion druga gałka na osprzęt z boku z lewej strony wlot normalnie z kipra od tylu i z drugiego boku wyjście też do Tylniego gniazda. Tak to ma być? Taki głupi to jeszcze nie jestem żeby nie brać czegoś na logikę.!!! Nigdy tego nie robiłem i chciałem po prostu się upewnić.

mariuszd93    494

Nie -  nie  tak , jeśli tak zasilisz ten  rozdzielacz,  będziesz  musiał  sterować  i  tym  z  traktora i  tym  ze  zdjęcia  jednocześnie żeby  coś  zrobić  turem .

zasilanie [jedno  z  wejść  z  boku  rozdzielacza ] podłączasz  z  jednego  gniazda  z  tyłu ,  dzwignię  w  traktorze  blokujesz,  żeby  było  na  tym  gnieździe  ciśnienie 

Powrót [ drugie  wyjście  z  boku  rozdzielacza  ] musisz  podłączyć  tak żeby  olej po prostu  spływał  do  skrzyni , np  przy  korku  wlewu .

Symbol  P  to  zasilanie 

powrót 

wejścia  z  góry  naprzeciwko  jednej  dzwigni  to jedna  sekcja  , podłączasz  opuszczanie  podnoszenie pod jedną  sekcję  , przechył  łyżki  pod  drugą 

siłowniki spinasz  równolegle  

Zastanowiłbym  się  czy nie  kupić  takiego , działa  na  krzyż - w  jednej  dźwigni  masz  wszystkie  funkcje 

rozdzielacz-2-sekcyjny-40-l-min-joystick

Edytowano przez mariuszd93

;)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez Barteeekkk
      Witam, w moim ciągniku występuje problem z podnośnikiem, a mianowicie raz podnosi a raz nie, a gdy już uda mu się podnieść to po chwili zwykle spowrotem opada w dół.
      Chciałbym zapytać jakie mogą być przyczyny takiego działania, słyszałem że może to być jakaś odkrzywiona blaszka tak jak na tym filmiku 

Prawdopodobnie w tym tygodniu rozbiorę traktor i to sprawdzę, ale chciałbym się dowiedzieć czy mogą być jakieś inne przyczyny tego problemu.
      Co jeszcze sprawdzić, na co zwrócić uwagę?
      Prosiłbym o szybkie odpowiedzi, ponieważ za tydzień prawdopodobnie zaczynam ścinkę drzewa i zakupiłem do tego wyciagarkę z ciekawości jak to pójdzie, ale niestety z niesprawnym podnośnikiem nic nie naściągam.Dla ciekawskich wrzucam zdjęcie lebiodki ;D 

• Przez BaRtEk7710
      Witam stoję przed wyborem tura do ciągnika mtz 82 i chciałbym się dowiedzieć jaka polska firma na obecną chwilę przoduje w produkcji ładowaczy czołowych, która robi je najsolidniej.Ładowacz jest potrzebny głównie do bigbagów z nawozem i nasionami
    • Przez Rosomak22
      Mam problem bo chciałbym kupuc ładowacz czołowy do masseya 6260 sześcio cylindrowy silnik i nie mogę znaleźć na ten model ale juz sa na 6270 i teraz pytanie czy bedzie pasował? Czy adaptacja bedzie taka sama do 6260 i 6270? Czy rozstaw srob będzie sie zgadzał?
    • Przez eddi87
      Panowie do 3-4 tys jakiej dwójki obrotowej szukać co by dokupił do niej jeszcze odkladnie, piersi, lemiesze.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.