Skocz do zawartości
rolkam72

Modyfikacja tura c 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolkam72    4

Witam.Posiadam tura z siłownikami dwustronnego działania na linkę i chciałbym w nim przeprowadzić kilka modyfikacji. 

A więc tak : Chciałbym założyć siłownik wywrotu osprzętu jeden na środku.I tu moje zasadnicze pytanie.Czy dało by rade podłączyć pod zwykły rozdzielacz taki jak w załączonym zdjęciu tą hydraulikę całą.Siłowniki podnoszenia są dwustronne i jak by to podłączyć żeby wszystko pięknie chodziło.Czekam na pomysły i odpowiedzi .

Edytowano przez rolkam72

mariuszd93    489

Normalnie  ,  to  rozdzielacz  dwu-sekcyjny 

-jedna sekcja  [ dźwignia ] ,  podnoszenie  opuszczenie  

-druga  sekcja [ dźwignia ] , przechył  łyżki .

Pytanie  dość  dziwne  i nie  rozumiem  w czym  masz  problem ... 

wojtek8244    5

ja mam zrobione na takim rozdzielaczu i pięknie śmiga ładowacz mam go na c330 siłowniki 50mm udzwig 700kg. Jeśli chcesz mogę podesłać ci fotki jak jest to podlączone, podłączenie jest dziecinnie proste.

Wiadomość z agroFakt.pl

rolkam72    4

wojtek8244 :  Bardzo chętnie bym chciał fotke jak to dokładnie podłączyć.Nie miałem nigdy doczynienia z tego typu rozdzielaczami więc trzeb się wszystkiego uczyć.

Jesli możesz to podeslij .

Z góry dziękuję 

mariuszd93    489

to ciężki f***** jesteś  ,  bo jak  ktoś myśli  logicznie-  to  podłączy  to  bez  bólu 

BANY 7-DNIOWE (za jednorazowe przewinienia):
Pkt. 3.1 - używanie wulgaryzmów oraz wyrażeń powszechnie uznawanych za obraźliwe na forum/w galerii/na chacie;

Za to dostałeś Bana na 7 dni, nie edytowałem postu wtedy to edytuje teraz żebyś miał czarno na białym i nie spamował nam na PW.

rolkam72    4

Czyli na logikę Jak mówi mariuszd93: u góry wlot i wylot jeden na podnoszenie ramion druga gałka na osprzęt z boku z lewej strony wlot normalnie z kipra od tylu i z drugiego boku wyjście też do Tylniego gniazda. Tak to ma być? Taki głupi to jeszcze nie jestem żeby nie brać czegoś na logikę.!!! Nigdy tego nie robiłem i chciałem po prostu się upewnić.

mariuszd93    489

Nie -  nie  tak , jeśli tak zasilisz ten  rozdzielacz,  będziesz  musiał  sterować  i  tym  z  traktora i  tym  ze  zdjęcia  jednocześnie żeby  coś  zrobić  turem .

zasilanie [jedno  z  wejść  z  boku  rozdzielacza ] podłączasz  z  jednego  gniazda  z  tyłu ,  dzwignię  w  traktorze  blokujesz,  żeby  było  na  tym  gnieździe  ciśnienie 

Powrót [ drugie  wyjście  z  boku  rozdzielacza  ] musisz  podłączyć  tak żeby  olej po prostu  spływał  do  skrzyni , np  przy  korku  wlewu .

Symbol  P  to  zasilanie 

powrót 

wejścia  z  góry  naprzeciwko  jednej  dzwigni  to jedna  sekcja  , podłączasz  opuszczanie  podnoszenie pod jedną  sekcję  , przechył  łyżki  pod  drugą 

siłowniki spinasz  równolegle  

Zastanowiłbym  się  czy nie  kupić  takiego , działa  na  krzyż - w  jednej  dźwigni  masz  wszystkie  funkcje 

rozdzielacz-2-sekcyjny-40-l-min-joystick

Edytowano przez mariuszd93

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez abuk14
      Witam
      Gdy uruchomiłem dziś ciągnik po kilku minutach pracy uszłyszałem dziwne stuki dochodzące z dolnej części silnika. Podejrzewam panewki albo pompę olejową.
      Nie mam teraz zbytnio czasu i jezeli możecie, napiszcie co to może być, bo nie chcę się teraz grzebać.
    • Przez przemeks
      Witam, 
      posiadam traktor Deutz Fahr Agrofarm 420 z założonym turem, został on przeciążony i strzeliły 3 węże i od tej pory tur się zacina. Wymieniłem węże oraz elektrozawór ale nie poskutkowało. 
    • Przez Tiger207
      Witam forumowiczów i proszę o pomoc.    Postaram się opisać zrozumiałe mój problem i liczę na waszą pomoc !!            Ursus c360 82r Kupiłem go miesiąc temu powiem skromnie udany zakup,popracowałem nim przez miesiąc wszystko działało jak należy aż kturegos dnia podkusiło mnie aby pobawić się małym przełącznikiem podnosnika.        Chyba wiadomo o co chodzi mała aluminiowa przełączając podnośnik na siłowy i coś tam jeszcze nie doczytałem się na żadnym forum o moim problemie więc piszę do was.maly przełącznik z pozycji w tył przeciągnąłem na przód i nie chce wrócić na miejsce wraca tylko na pion  i co z tym się wiąże przełącznik duży chodzący po tarczy również idzie tylko do połowy i dostaje oporu nie chce ciągnąć na siłę ,ramiona podnoszą dobrze na tym pływaniu bo to chyba pływanie tyle się doczytałem więc problem jest dla mnie nie zrozumiały mechaniczny  proszę o pomoc z góry dzięki