wojtek8244

Members
 • Ilość treści

  416
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez wojtek8244

 1. Czy byłaby możliwość skanu Katalogu części z przedniej osi w Renault 551? Bo potrzebuje zobaczyć jak to wszystko powinno być złożone i jakie części są potrzebne. Pozdrawiam.
 2. Witam, chciałbym zapytać czy posiada ktoś katalog części do Renault 551 ? niestety nigdzie nie można go dostać, będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
 3. 10 ha jest na papierze a 40 dzierżaw, po za tym to moja sprawa jakim sprzętem robię na takim areale.
 4. Mi przyznali 120 koni na 10 ha i 5 djp, z prowadzącą można było się dogadać bez problemu.
 5. Woj Lubelskie delikatne korekty i zaproszenie na podpisanie umowy.
 6. U mnie się przeciągały poprawki blisko cztery tygodnie bo musiałem czekać na jeden dokument. W poprawkach był termin ,, NIEZWŁOCZNIE " Tutaj kwestia dogadania się z osobą która rozpatruje wniosek, po prostu trzeba wytłumaczyć na jakim etapie jesteśmy z dokumentami i często przymykają na to oko. Najlepiej żeby nie wysyłali tego pisma że wniosek pozostał bez rozpatrzenia przez covid bo niestety przeciągnie się to wszystko.
 7. Na pewno, olśniło mnie. No cóż trzeba to załatwić z CKE Kraków.
 8. Panowie jak z wykształceniem, czy wystarczy kwalifikacja R3? bo Pani w poprawkach napisała: ,, Załączone do wniosku świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie R3 prowadzenie produkcji rolniczej jest niewystarczające". Wypowiedzcie się Panowie na ten temat, czy dołączaliscie inna kwalifikacje? czy przeszła kwalifikacja R3?
 9. U mnie tak samo i siedzi człowiek jak na szpilkach.
 10. Ja awansowałem o 1100 byłem na miejscu 68xx a teraz 57xx
 11. wojtek8244

  Pszenica Euforia

  w poniedziałek T3
 12. wojtek8244

  Jęczmień Jary Harris KWS

  Zapowiada się obiecująco
 13. Witam, Potrzebuję zdjęcia z siłownika wspomagającego podnośnik w ciągniku Farmer, jeżeli ktoś z posiadaczy tych ciągników montował coś takiego, to bardzo bym prosił o udostępnienie mi tych zdjęć. Mam w planach montaż takiego siłownika w swoim ciągniku, prosiłbym również o dodatkowe szczegóły takie jak, jaki siłownik, gdzie to zamontować i gdzie to wpiąć w hydraulikę w ciągniku.
 14. Konrad2510 Puma nic nie zdziała, ona jest do końca fazy krzewienia i wydaje mi się że tylko się napracujesz. Kiedyś miałem owies głuchy w pszenicy i trochę miotły zbożowej, tak samo się zastanawiałem co zrobić z tym i na własną odpowiedzialność zostało opryskane Axialem, no efekt to powiem był piekny, czysto się zrobiło, dodam że pszenica była już wykłoszona i niestety odrobinę obniżyło plon poprzez zrobienie poprawki. Teraz w tym roku poszedł Axial i Mustang i jest pięknie.
 15. wojtek8244

  Pszenica ozima Hondia

  Jeszcze trochę do kłoszenia :) data 21.05.2018
 16. Ja również z okolic Bychawy 😃 U mnie sporo tego śniegu z 7cm było, ale zaczął padać deszcz i za dwa dni zrobi błoto, odkrywałem pszenicę i jak na razie piękności 😀 Z jakich okolic jesteś? A tutaj zdjęcie z dzisiaj, jeszcze jest trochę tego śniegu.
 17. Mareg z jakich okolic Lublina jesteś? Na Lubelszczyźnie tego śniegu sporo, ja poczekam z wysiewaniem polifoski 21 pod koniec marca.
 18. U mnie Lubelszczyzna, leży jakieś 5cm śniegu, brak możliwości na wjechanie z 21 To aż tak wymroziło?
 19. A nie myśleliście o podaniu na pierwszą dawkę Polifoski 21? Czy to na pszenicę, czy na rzepak, wczesną wiosną dostarczycie siarkę tak bardzo potrzebną do zminimalizowania strat w azocie, a przy okazji dostaną azot na początek i później można dać saletrę, albo poczekać i zrobić RsM-em.
 20. losktos po zastanowieniu chyba chwasty w pszenicy zrobię Mustangiem Forte i w oddzielnym zabiegu pójdzie Axial, przeliczałem i 200 zł warto wydać na hektar wiedząc że będzie czysto. Twoją propozycję rozważyłem, poszukałem jaki herbicyd ma w składzie tribenuron, wychodzi na to że to może być Master 50WG albo Tristar 50SG, jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. Z tego co pisze w jednym, czy drugim oprysku ostrożeń polny jest niestety w średnio wrażliwych, kto wie czy taka mieszanka z axial komplett pak będzie dobrze działać na ostrożnia. Mustanga jak i Axiala wypróbowałem i było czysto.
 21. Witam, czy moglibyście polecić mi jakiś oprysk do zwalczania miotły zbożowej, owsa głuchego w pszenicy ozimej odmiana Hondia. W tamtym roku zastosowałem Monarchi 110EC w dawce 0,7l/ha i niestety miotła została, na dwuliścienne zastosowałem Galaper 200EC w dawce 0,8l/ha w mieszaninie z Monarchi i również nie byłem zadowolony, został mak polny i ostrożeń polny. Dawniej robiłem Mustangiem Forte i po tym było czysto, no ale od czasu do czasu trzeba zmienić. Na ten rok planuje zastosować ten Axial Komplett Pak, problem że Pike nie bierze ostrożnia i teraz pytanie, co dodać do tego żeby zrobić to w jednym zabiegu i oczywiście było czysto, dodam że Hondia jest wrażliwa na chlorotoluron.
 22. Sądzę że jest gdzieś obwód przerwany i dlatego nie działa. AlaCapone dzięki za zdjęcie stacyjki, na pewno dużo pomoże w znalezieniu przyczyny braku grzania, zrobię to na weekendzie bo niestety tutaj jest czas potrzebny do postawienia diagnozy i naprawy.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj