peter779

hydraulika sam

Polecane posty

AlaCapone    5006

Może a nawet w niektórych przypadkach musi (m.in. przy wspomaganiu kierownicy). Bardziej zastanów się nad rodzajem oleju i odpowiednim zabezpieczeniu pompy przed zanieczyszczeniami poprzez filtry.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

stachu0007    28

równie dobrze mógłbyś zapytać ile wlać wody do opryskiwacza żeby starczyło na całe pole... a tak serio to zależy od rozbudowania hydrauliki, pojemności układu i pojemności samego zbiornika. Policz pojemność max układu (np wszystkie siłowniki wysunięte) dodaj zapas na ilość jaka jest w wężach to ci wyjdzie ile musisz wlać na początek a potem pilnujesz żeby nie przekroczyć pojemności zbiornika

peter779    0

Witam mam mały problem z podłączeniem tego wszystkiego do porządku a dokładnie rozchodzi mi się o rozdzielacz,pompę i zbiornik to znaczy nie wiem jak to wszystko podłączyć ze zbiornika na pomp z pompy na rozdzielacz no i tu zaczynają się schody bo nie wiem do którego gniazda się podpiąć w tym rozdzielaczu   z jakiego gniazda na siłownik no i powrót do zbiornika 

"Zarośnięte olchą pola dawnej wsi
Kto je orał kto je zasiał
Nie pamięta nikt"

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez JaniszChrobak
      Witam wszystkich mam takie pytanko czy deutz fhar agrostar 4.68 idzie ominąć orginalbt rozdzielacz bo chciał bym go zastąpić innym. Bo w nim są dwie sekcje a potrzebuje więcej . Może ktoś to robił? ?

• Przez pawelrenault
      Witam.Posiadam ciągni Renault 651s  i mam problem z hydrauliką.Na  zimnym  a nawet lekko rozgrzanym oleju gdy chce podniesc lub opuscic  ładowacz urywa klin na pompie hydraulicznej.Na   dobrze rozgrzanym oleju nic sie nie dzieje.Co  moze byc przyczyną?Dodam ze zdarzyło mi  sie  to juz 3 raz
    • Przez janislaw
      Szanowi Państwo, mój problem jest następujący. 
      W ładowarce Weidemann 5006 na ktorej pracuje pojawił się z pozoru błahy problem. Pękł przewód hydrauliczny ulokowany pod ramieniem ładowarki. Aby go wymienić muszę podnieść jak najwyzej to ramię, niestety cały olej uciekł gdy resztką sił dojechałem do warsztatu. Próbowałem podnieść to ramię za pomocą lewarka jednak gdy nim pompuję podnosi się wraz z całą ładowarką, wszystko jest zblokowane w jednej pozycji. Czy jest możliwość jakoś odblokować to ramię? Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie po Polsku nic nie ma.
      Pozdrawiam.
    • Przez pawelrenault
      Witam.Czy wie ktoś gdzie znajduje się zawór przeciązeniowy w renault 651s lub w podobnych modelach?
    • Przez pawelrenault
      Witam.Czy miał ktoś doczynienie z zaworem bezpieczenstwa w ciągnikach renault?Rozebrałem go i w środku jest spręzyna  i 5 podkładek.Czy powinny byc te podkładki czy nie?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.