Skocz do zawartości
peter779

hydraulika sam

Polecane posty

peter779    0

witam mam zamiar zrobić hydraulikę do mojego sama mam takie pytanie czy pompa morze być cały czas napędzana z kola zamachowego ??? 

AlaCapone    3666

Może a nawet w niektórych przypadkach musi (m.in. przy wspomaganiu kierownicy). Bardziej zastanów się nad rodzajem oleju i odpowiednim zabezpieczeniu pompy przed zanieczyszczeniami poprzez filtry.

Wiadomość z agroFakt.pl

stachu0007    19

równie dobrze mógłbyś zapytać ile wlać wody do opryskiwacza żeby starczyło na całe pole... a tak serio to zależy od rozbudowania hydrauliki, pojemności układu i pojemności samego zbiornika. Policz pojemność max układu (np wszystkie siłowniki wysunięte) dodaj zapas na ilość jaka jest w wężach to ci wyjdzie ile musisz wlać na początek a potem pilnujesz żeby nie przekroczyć pojemności zbiornika

peter779    0

Witam mam mały problem z podłączeniem tego wszystkiego do porządku a dokładnie rozchodzi mi się o rozdzielacz,pompę i zbiornik to znaczy nie wiem jak to wszystko podłączyć ze zbiornika na pomp z pompy na rozdzielacz no i tu zaczynają się schody bo nie wiem do którego gniazda się podpiąć w tym rozdzielaczu   z jakiego gniazda na siłownik no i powrót do zbiornika 

strd    4

P jak ciśnienie (pompa)

T jak zbiornik (powrót)

A/B wyjścia sterowane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się