Skocz do zawartości
adziu1995

Rozpoławianie ursus 3p

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

adziu1995    0

Witam.Mam pytanie odnośnie rozpołowienia ciągnika ursus 360 3p . Chcieliśmy wymienić somering na osemce . Ciągnik rozegrany i podczas rozpołowienia rozchodzi się kawałek i coś trzyma . Nie mamy pojęcia co. Zauważyliśmy ze włącznik od przekaźnika zmienił swoją postać . Co trzyma jak rozpołowic . Proszę o szybką pomoc .

seweryn20    582

Jaka linka? 

Nie rozumiem jak włącznik przekaźnika zmienił postać? Zrobił się zielony, gumowy czy może wygląda jak fujara byka?

Wiadomość z agroFakt.pl

jahooo    259

Rozpiąłeś pedał sprzęgła ? Wymontowany rozrusznik ? Odkręcone wszystkie śruby ? Może rozkręciłeś nie te śruby, tzn od strony silnika na redukcji, a nie od strony skrzyni ?? Jak tak zrobisz, to nie rozpołowisz.

Co znaczy "włącznik przekaźnika" ??

Edytowano przez jahooo

rafff24    26

okręciłeś dolną pokrywę na "ósemce" i zciągnąłeś pierścień segera z wałka WOM?

corrado    217

A może po prostu po rozkręceniu ciągnik Wam opadł i trzyma się teraz na wałkach?

seweryn20    582

Bajzel jak diabli temat do ZAMKNIĘCA. Jeden o niebie a drugi o chlebie. Sam autor nic!!! Jka poszuka znajdzie. kij mu w oko dosłownie.

volvo1150    8

wyregulujcie podnośnikami bo zapewne teren jest nie równy i na wałku trzyma niby na oko może być posadzka równa a będzie minimalny dołek i nie rozejdzie się trzeba linkę obrotomierza odkręcić kable od czujników wody i świecy i drążki kierownicze  nie wiem jak w c 360 jest ale w mf była jedna śruba w rozruszniku do odkręcenia

lukipro    1

volvo1150 dobrze mówi, różnice wysokości, ale też jak pamiętam też w moim przypadku ciężko było rozjechac 3p brechy z obu stron jeśli jesteś pewien ze wszystko odkreciles.

UrsusCzesio    304

Cos chlopie popieprzyłeś jednak ja samemu 3P rozjechalem bez problemu o MTZ nie wspomne samemu nawet zjechałem, takze patrz i mierz gdzie co jest krzywo 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Theprzemo205
      Witam! Potrzebuje nowy dach do kabiny jak na foto. Może ktoś powie gdzie by kupić. Na allegro są plastikowe jakieś ale czy będzie pasować? 

• Przez mf362
      Czy pierwsze c360 mialy kolor kadłubu niebieski czy szary?głownie chodzi mi o rok 1976'
      Nie mylic z 355.
      I kolor blachow maski blotnikow jaki?
      Mam c360 rok 1976 w dowodzie tak wpisane ale korpus kadlub niebieski 
      Mozliwe to?
    • Przez patryk111
      Witam mam pewien problem z ursusem c 360,po wymianie głowic silnika na zregenerowane od pewnego czasu słychać odgłosy z okolic filtra oleju jak by zasysał powietrze  co może być tego przyczyną ?
    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Przez Piter80
      Witam. Posiadam ciągnik Ursus C-4011 i ostatnio szukałem numeru podwozia znalazłem numer na tylnym moście od góry po prawej stronie koło klapki od hamulca ręcznego 00645.czy to jest numer podwozia i czy oznacza on ze jest to 645 ciągnik który został wyprodukowany?