Skocz do zawartości
adziu1995

Rozpoławianie ursus 3p

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
adziu1995    0

Witam.Mam pytanie odnośnie rozpołowienia ciągnika ursus 360 3p . Chcieliśmy wymienić somering na osemce . Ciągnik rozegrany i podczas rozpołowienia rozchodzi się kawałek i coś trzyma . Nie mamy pojęcia co. Zauważyliśmy ze włącznik od przekaźnika zmienił swoją postać . Co trzyma jak rozpołowic . Proszę o szybką pomoc .

seweryn20    797

Jaka linka? 

Nie rozumiem jak włącznik przekaźnika zmienił postać? Zrobił się zielony, gumowy czy może wygląda jak fujara byka?

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

jahooo    545

Rozpiąłeś pedał sprzęgła ? Wymontowany rozrusznik ? Odkręcone wszystkie śruby ? Może rozkręciłeś nie te śruby, tzn od strony silnika na redukcji, a nie od strony skrzyni ?? Jak tak zrobisz, to nie rozpołowisz.

Co znaczy "włącznik przekaźnika" ??

Edytowano przez jahooo

corrado    359

A może po prostu po rozkręceniu ciągnik Wam opadł i trzyma się teraz na wałkach?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

seweryn20    797

Bajzel jak diabli temat do ZAMKNIĘCA. Jeden o niebie a drugi o chlebie. Sam autor nic!!! Jka poszuka znajdzie. kij mu w oko dosłownie.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

volvo1150    8

wyregulujcie podnośnikami bo zapewne teren jest nie równy i na wałku trzyma niby na oko może być posadzka równa a będzie minimalny dołek i nie rozejdzie się trzeba linkę obrotomierza odkręcić kable od czujników wody i świecy i drążki kierownicze  nie wiem jak w c 360 jest ale w mf była jedna śruba w rozruszniku do odkręcenia

lukipro    1

volvo1150 dobrze mówi, różnice wysokości, ale też jak pamiętam też w moim przypadku ciężko było rozjechac 3p brechy z obu stron jeśli jesteś pewien ze wszystko odkreciles.

UrsusCzesio    306

Cos chlopie popieprzyłeś jednak ja samemu 3P rozjechalem bez problemu o MTZ nie wspomne samemu nawet zjechałem, takze patrz i mierz gdzie co jest krzywo 

Mój Wladimirec podbija świat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tadeusz1212
      Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???
    • Przez Matias123
      Witam,
      Chciałbym zakupić dźwignię hamulca ręcznego do ursusa c4011. Niestety nie znam jej numeru katologowego, który jest potrzebny do zamówienia.
      Jakby posiadacz instrukcji tego ciągnika odszukał i podał ten numer byłbym wdzięczny.
    • Przez jack2006
      Witam , czy mógłby ktoś z forumowiczów wstawić mi zdjęcie w którym miejscu jest nabity numer nadwozia w c360, bo nie moge znaleźć, bede baaardzo wdzieczny.
    • Przez Fredovsky
      Witam. Wie ktoś jaki jest rozmiar śrub do tylnych obciążników lub gdzie można je dostać ?
    • Przez Monot22
      Witam
      Posiadam 15tyś zł i chce kupić Ursusa C-360, tylko nie wiem jakiego. Mam 8 hektarów własnych i kilka dzierżawie .
      C-360 3P jest lepszy czy C-360 ??  ???.
      Proszę was o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.