Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mazanek1    4

Witam. Chce zrobić pryzmę pod kiszonke z kukurydzy i nie wiem jaką folie rozłożyć na spód pryzmy czy musi być to jakaś specjalna folia czy może być zwykła czarna folia budowana?

Wiadomość z agroFakt.pl

fireseba    152

Jeśli dacie foli pod mokrą kukurydzę zbierze się tam sok i przy wyższych temperaturach bzie pleśniało. Zaś jeśli słomę to nie ubijecie jej dobrze przez co będzie powietrze...

Sprzedam wode w proszku

fireseba    152

sąsiad też zawsze kladzie tzn od 4 lat i zawsze ma spleśniałą połowę bo jest mocno wilgotna i przykrywa ją z wierzchu by woda nie parowała. Nie wiem po co tak robić ale taka mentalność ludzi.

Ja kładę ch*** na to i koszę w odpowiednim terminie i jest git.

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Artur-1990    15

Dużo robisz tej kukurydzy nie lepiej było by dla Ciebie zbudować silos i nie przejmujesz się psuciem kukurydzy dajesz aby folie na góre i z głowy

gaba    0

sąsiad też zawsze kladzie tzn od 4 lat i zawsze ma spleśniałą połowę bo jest mocno wilgotna i przykrywa ją z wierzchu by woda nie parowała. Nie wiem po co tak robić ale taka mentalność ludzi.

Ja kładę ch*** na to i koszę w odpowiednim terminie i jest git.

specjalna folia podkładowa gazoszcze[lna robi cała robote potem normalna pryzmowa

gaba    0

Witproszeam jak ktos ma pytania odnosnie pryzmy jaka folie , wazna podkładowa niema odpadów .. 728468920

rolnik90_01    5

Nie wyobrażam sobie aby położyć folię pod pryzmę a potem to wybierać w jakikolwiek mechaniczny sposób. Najlepszy pod pryzmę jest beton. Po betonie ubita ziemia jest podłożem najlepszym. Na takim klepisku można potem nawet zamiatać szczotką resztki kukurydzy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomek1234456
      Ktoś miał folie firmy silgros agro, proszę o opinie 

• Przez Kizo
      Poszukuję informacji na temat nasion kukurydzy LG 3215 a dokładniej chodzi o to czy ktoś posiada takowe nasiona zaprawione w 2007 lub 2008 roku czy są dostępne tylko takie poddane ponownie ocenie w 02-2008 a zaprawiane pod koniec 2006. Podsumowując szukam informacji czy są dostępne w sprzedaży "świeże" nasiona wyżej wymienionej odmiany czy tylko takie poddane ponownie ocenie.
    • Przez tomekciemny
      Siemka,
      Co polecacie z Polskich producentów?
      Pozdrawiam, 
      Tomek
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam maly problem bo w mojej pryzmie jest troche splesnialej kiszonki 
      Prawdopodobnie przez to że słabo było ubite
      Ale jak byki zjedza troche tego splesnialego to bedzie im cos?
    • Przez Pavllik
      Witam zwracam się do Was z wielką prośbą. Posiadam staw z którego nawadniam warzywa. Staw jako, że położony jest wysoko ubytek wody jest wielki dlatego wyłożyłem go folią kiszonkarską (czarną ponieważ woda się nagrzewa) wszystko byłoby super tylko, że staw jest duży i musiałem położyć dwie folie. Problem tkwi w tym, że nie mam sposobu żeby to skleić. Tutaj gdzie było łączenie dwóch foli zawsze było problem woda podmywała folię i był spory ubytek wody. 

Czy ktoś ma pomysł jak skleić taką folię ? lub
      Czy jest jakaś inna folia podobnej trwałości i grubości? lub
      Czy jest jakakolwiek folia o rozmiarze 25x50?
      Pozdrawiam i proszę o pomoc, Paweł

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.