bbejbik

Uszczelka pod głowicą 6718

Polecane posty

bbejbik    0

Leje się z silnika płyn, wypływa z górnej części silnika i spływa po silniku. Jakie są orientacyjne koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbejbik    0

Najmniej 600 zl z robocizną optymistycznie, pesymistycznie 1000 zł powiedział mi mechanik. Chyba troche za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupson    10

zalezy co jest dokladnie i czy chcesz raz a dobrze to zrobic wiec wcale nie musi byc za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbejbik    0

Tłumaczył mi że trzeba kolektory odkręcać, wymienić jakieś blaszki między cylindrami które mogły przerdzewieć, nowa uszczelka na każdy cylinder, bo robota ta sama co wymienić 1 uszczelkę, szlif głowicy. Chyba nie założy nowej uszczelki na nie planowaną głowicę? Awarie głowicy są częste w tych ciągnikach? Rozumiem ciągnik z 76r to ma prawo coś nie domagać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Stojan21
      Witam.
      Podczas jazdy wychamował mi ciągnik. Czuć jakby coś w moście albo w skrzyni przeskakiwało. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez matik5
      Witam mam problem z zetorem majorem cl 80. Na zaświeca się mu na czerwono stóp i błąd DTC   111/01 
      Ktoś się oriętuje co może być przyczyną ? Dodam że żadnych objawów nie ma 
    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj