Zaloguj się, aby obserwować  
pig

MF 3060-Nie działa sterowanie TUZ z błotnika

Polecane posty

pig    18

nie działają mi boczne przyciski te na błotniku od podnośnika.Wiecie jaka może być przyczxyna i jak to naprawić z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W ogóle nie działają? Żeby działały przełącznik podnośnika musi być ustawiony na pozycję opuszczanie albo neutralną.

Jak działa sterowanie z kabiny a zewnętrzne nie to pewnie przetarł się jakiś kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Obadaj wszystkie kabelki co idą do tych przycisków może sie przetarło lub zaoksydowało :) (końcówki) Jeśli masz urządzenie co się mierzy moc prądu, spróbuj przedzwonić kable wtedy sie dowiesz czy kable są całe, potem dopiero myśl dalej :rolleyes: pozdro <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaLoN    0

może to będzie głupie pytanie ale czy po odpaleniu ciągnika robisz przegazówkie i przełaczasz ten przełącznik najpierw z góry na dół potem spowrotem? My jeśli nie wykonamy tych czynności w 3050 podnośnik sie nie ruszy. ( jakieś zabezpieczenie przed dziećmi nie mam pojecia ;/ ) a jeśli to robisz i nic nie działa to rozbierz panel EHR weź WD40 i jazda po kablach i stykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

u mnie też jeden nie działał ale wd 40 na ten przycisk i działa

do@ Balon u mnie też tak jest najpierw w górę później do dołu i wtedy już opuszcza


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaLoN    0

to pewnie reguła z tym pstrykaniem. Tam jest dużo przewodów myśle że przejrzenie ich napewno rozwiąze sprawe. Wystarczy ze jeden styk zaśniedział albo jakiś kabelek sie przetarł. Nie wiem czy jest taka możliwośc ale jesli ten EHR zalał sie wodą to pewnie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj