Skocz do zawartości

Polecane posty

CignikiPL    0

Witam

Chce Wymienić c360 na ciągnik o wmiarach

szerokość 1.8m

Wysokośc 2.3m

Inne wymiary mnie nie interesują ponieważ wiazdy do obory mam 2m i wysokość 2.5m

4x4

Ciągnik Uzywany

Komfortowy

Ciągnik to ładowaca czołowego

Budżet około 30-35tyś

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek3220    606

Na takie wymiary i te wymagania to nowa taczka i dobre widły ;)  a tak na poważnie to nikt ci tak naprawdę nie doradzi bo każdy swoje chwali. Kupno traktoru najlepiej zacząć od allegro lub olx-a,wpisujesz cenę od 30tys, do 35 tys i np 100km od siebie i ci wyskakuje to co cię interesuje i wtedy zasięgasz języka o danej marce.To by było tyle bo pytania takie niczego ci nie wniosą do tematu, bo 2,40 wysoki i 2,00 metry szeroki komfortowy traktor to ciężko będzie znaleźć.

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

CignikiPL    0

Pewnie tak żeby kupujących zachęcić xD mysleś teraz nad jakoś małą nową ładowarką do 40-50tyś z ostrzętem

vbox33    33

Z braku innej mozliwosci znow musze myslec o kupnie uzywanego ciagnika, pieniadze byly juz odlozone ale plany pokrzyzowalo zycie myslalem nad kupnem nowego na dofinansowanie jednak go nie otrzymam wiec wracamy do punktu wyjscia. Do rzeczy szukam ciagnika do max. 35 000 zl. Ciagnik bylby podstawowym, moc okolo 65 km (to narazie w zupelnosci wystarczy), gospodarstwo nastawiam na opas, pracowal by z turem wiec 4x4 i wspomaganie. Mile widzial bym szybsza skrzynie. Komfort nie konieczny, palic jakos szczegolnie malo nie musi, jednak najlepiej gdyby byl wytrzymaly, bez elektroniki i w miare dostepne czesci. Marki takie jak new holand, fiat agri i te wszystkie wynalazki typu solisy, tymy itp odpadaja. Czekam na jakies propozycje rozwaze rozne propozycje. Prosilbym o pomoc i z gory dziekuje.

Mikruss    121
Napisano (edytowany)

Jal wg ciebia fiat agri to wynalazek to powodzenia. Mialem i szczerze w tej cenie ciężko znaleźć ciągnik bardziej wytrzymaly i oszczędniejszy a przy tym bardzo uniwersalny. Jedna z najstarszych marek na rynku, obecnie pod barwami case i New Holland.

Edytowano przez Mikruss

vbox33    33

Moze przesadzilem z tym fiat agri ale nie chce miec jakiego kolwiek doczynienia z marka new holand a jesli fiat agri jest teraz pod ich marka to czesci pewnie tez wytwarzaja teraz oni.

vbox33    33

Ursusa c330 to mam teraz i jest to dla mnie juz za maly traktor poprostu, za slaby za maly za lekki. Co nie zmienia faktu ze naprawde uniwersalny sprytny traktor na male gospodarstwo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez Danielkoltun
      Witam . Przeczytałem kilka tematów na Agrofoto ale nie znalazłem tego czego bym oczekiwał więc postanowiłam napisać tutaj , mianowicie chce kupić renault 7514 ls z 1986r , potrzebuje opinie o tym modelu . Oglądałem jeden taki egzemplarz i sytuacja wygląda tak : traktor łanie zapala , biegi ma w podłodze ( dwie wajchy , 3 zakresy i 4 biegi , rewers przy kierownicy koło gazu ręcznego ) , chodzą ciasno i wyraźnie , traktor przy jeździe do przodu trochę wyje ale to może przez to że hamulce go strasznie trzymają bo jak się wciska sprzęgło podczas jazdy to się zatrzymuje jak przymurowany . Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wyłącza się blokadę i która to wajcha bo ciągnik był na blokadzie podczas oglądania a nie mogłem ogarnąć co i jak , jest jeszcze jedna wajcha o której nie mam pojęcia taka długa co jest pod pulpitem i ona idzie na stronę prawą i do góry wygląda to jak jakiś rozdzielacz jednosekcyjny  , czy wajcha z gumową rączką koło sprzęgła to drugi stopień sprzęgła ? , czy hamulce są zbudowane w podobny sposób jak w MTZ bo bym je przejrzał . I na koniec na co zwrócić jeszcze uwagę . Proszę o pomoc i pozdrawiam . 

• Przez Michał123
      Dzień dobry, czy mógłby mi ktoś polecić jakiś ciągnik 70-80km do 25tyś? Ciągnik musi posiadać napęd na przód. Będę używał go w ładowaczu czołowym także dobrze by było gdyby był tani w naprawie i obsłudze i dość zwrotny.
    • Przez SebastianP
      Witam.
      W maju zakupiłem ładowacz Agromax. z którego jestem nawet zadowolony.
      Posiada on 3 sekcje, jednak panowie monterzy podłączyli go pod rozdzielacz na błotniku, gdyż tak wskazuje producent w instrukcji.
      Niestety podczas pracy ładowaczem często "brakuje rąk", gdyż trzeba obsługiwać oba rozdzielacze na raz.
      Dodam także, że ciągnik nieraz współpracuje z przyczepą wywrotką i muszę mieć wolne wyjścia.
      Czy ktoś mógłby mi wskazać gdzie który wąż podpiąć i co będę musiał zakupić?
      Niedługo dodam zdjęcia.

Dziękuję i pozdrawiam

• Przez Filipson
      Witam.  Mam John Deera 2850 z turem JD 640A. Problem polega na tym że tur strasznie trzęsie przy podnoszeniu jak również przy opuszczaniu, nie można normalnie nim pracować.  Obie pompy były wymieniane (ta w środku i ta na zewnątrz).  Tura dokupowałem i podłączyłem zasilanie z tyłu na wyjściu hydrauliki (na zdjęciu nr 1), a powrót wkręciłem w górną pokrywę skrzyni (widoczny na zdjęciu nr 2). Olej strasznie się nagrzewa. Rozrusznik ma ciężko zakręcić jakby w obiegu ciągle trzymało ciśnienie bo poszedł mi wieniec już drugi raz. 
      I stąd pytanie co może być powodem moich problemów ?  Źle podpięty TUR czy coś z jakimś zaworem ? 

Zamieszczam zdjęcia podłączenia TURa

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.