Skocz do zawartości

Polecane posty

CignikiPL    0

Witam

Chce Wymienić c360 na ciągnik o wmiarach

szerokość 1.8m

Wysokośc 2.3m

Inne wymiary mnie nie interesują ponieważ wiazdy do obory mam 2m i wysokość 2.5m

4x4

Ciągnik Uzywany

Komfortowy

Ciągnik to ładowaca czołowego

Budżet około 30-35tyś

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek3220    599

Na takie wymiary i te wymagania to nowa taczka i dobre widły ;)  a tak na poważnie to nikt ci tak naprawdę nie doradzi bo każdy swoje chwali. Kupno traktoru najlepiej zacząć od allegro lub olx-a,wpisujesz cenę od 30tys, do 35 tys i np 100km od siebie i ci wyskakuje to co cię interesuje i wtedy zasięgasz języka o danej marce.To by było tyle bo pytania takie niczego ci nie wniosą do tematu, bo 2,40 wysoki i 2,00 metry szeroki komfortowy traktor to ciężko będzie znaleźć.

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

CignikiPL    0

Bo ktoś mi powiedział że zaczeli produkować nowe c360 pewnie gorszej jakości od starej c360

CignikiPL    0

Pewnie tak żeby kupujących zachęcić xD mysleś teraz nad jakoś małą nową ładowarką do 40-50tyś z ostrzętem

vbox33    33

Z braku innej mozliwosci znow musze myslec o kupnie uzywanego ciagnika, pieniadze byly juz odlozone ale plany pokrzyzowalo zycie myslalem nad kupnem nowego na dofinansowanie jednak go nie otrzymam wiec wracamy do punktu wyjscia. Do rzeczy szukam ciagnika do max. 35 000 zl. Ciagnik bylby podstawowym, moc okolo 65 km (to narazie w zupelnosci wystarczy), gospodarstwo nastawiam na opas, pracowal by z turem wiec 4x4 i wspomaganie. Mile widzial bym szybsza skrzynie. Komfort nie konieczny, palic jakos szczegolnie malo nie musi, jednak najlepiej gdyby byl wytrzymaly, bez elektroniki i w miare dostepne czesci. Marki takie jak new holand, fiat agri i te wszystkie wynalazki typu solisy, tymy itp odpadaja. Czekam na jakies propozycje rozwaze rozne propozycje. Prosilbym o pomoc i z gory dziekuje.

Mikruss    77
Napisano (edytowany)

Jal wg ciebia fiat agri to wynalazek to powodzenia. Mialem i szczerze w tej cenie ciężko znaleźć ciągnik bardziej wytrzymaly i oszczędniejszy a przy tym bardzo uniwersalny. Jedna z najstarszych marek na rynku, obecnie pod barwami case i New Holland.

Edytowano przez Mikruss

vbox33    33

Moze przesadzilem z tym fiat agri ale nie chce miec jakiego kolwiek doczynienia z marka new holand a jesli fiat agri jest teraz pod ich marka to czesci pewnie tez wytwarzaja teraz oni.

vbox33    33

Ursusa c330 to mam teraz i jest to dla mnie juz za maly traktor poprostu, za slaby za maly za lekki. Co nie zmienia faktu ze naprawde uniwersalny sprytny traktor na male gospodarstwo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartek99718
      Witam wszystkich . W ubiegłym tygodniu zakupiliśmy do gospodarstwa MF 3080 E bez tura. Mamy zamiar dokupić , więc tak jak w temacie szukam informacji jakie ładowacze pasują na ten ciągnik. Myślimy tu o czymś używanym. Z góry dzięki za pomoc .
    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam