Skocz do zawartości
bamberka31

Gospodarstwo za granicami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bamberka31    0

Chciałem wam podziękować za dyskusje w temacie Ukraina w Uni dobrze czy źle.

Rozważam możliwość sprzedania swojego gospodarstwa i założenia za uzyskane pieniadze nowego  np. w Rumuni.

Co o tym myślicie ?? Sa obecnie szanse na powodzenie takiej inwestycji ??

Jakie są tam obecne realne ceny ziemi  i klasy ??Czy w obecnej sytuacji na swiecie takie coś jest dużym ryzykiem ??

Czytalem już kilka artykułów na ten temat i nie wiem czy już nie jest za późno -co o tym sądzicie.

bamberka31    0

proszę o odpowiedzi wnoszące chociaż jeden konkret do dyskusji 

u mnie sytuacja jest o tyle nie ciekawa, że mieszkam blisko miasta i nie mam gdzie się rozwijać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Szu15000    161

bamberka sa firmy polskie ale takze z innych krajow co maja baaardzo duzo gospodarstwa wlasnie w Rumunii, z tego co czytalem gleba to klasy przewaga 3 klasy. Kwestia jest tylko jakie tam sa ceny i jakimi pieniedzmi Ty bedziesz dysponowac :)

TOME11    145

na pewno Świerkot do Rumunii jeździł kosić i pewnie jeszcze jeździ, nie wiem czy zechcą z tobą gadać ale możesz próbować- nic nie tracisz

maciejo360    27

Skoro się pytasz innych ludzi, którzy mogą nie mieć o tym pojęcia, a Ty jesteś leniwy żeby samemu poszukać informacji itp. aktualną sytuację gospodarki w tamtym kraju, ceny kupna i dzierżawy ziemi, ceny nawozów, śor i wiele innych to nie jedź bo sobie nie poradzisz, a stracisz tylko te co masz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez massey87
      Wysiałem tydzien temu poplon na EFA i teraz chcialbym go zglosic czyli na ten wczesniejszy termin. Musze miec jakis wniosek ze sobą jadąc do agencji?
    • Przez massey87
      Wysiałem tydzien temu poplon na EFA i teraz chcialbym go zglosic czyli na ten wczesniejszy termin. Musze miec jakis wniosek ze sobą jadąc do agencji?
    • Przez massey87
    • Przez massey87

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.