Skocz do zawartości
kuba18l

Renault 145.14 Rewers Problem

Polecane posty

kuba18l    0

Witam mam problem z renault 145.14 otóż od kad go kupiłem na wstecznym przy przełaczaniu zawsze zgrzytał i kiedy już weszedł trzeba było go trzymac ,  ale niestety ostatnio chciałem orać i rewers juz na dobre chyba padł bo nie moge wogóle wbic wstecznego to nawet jak trzymam to wyskakuje i wieki zgrzyt co to może być pomóżcie  a i jeszcze jedno pytanie czy części do rewersu będą pasować od innych modeli np 110 czy innej . Pozdrawiam

izydor6280    485

wróżką nie jestem, może tylko widełki a mmoże cała skrzynia pośrednia się rozsypała

części bedą takie same od mniejszego

tomek83    15

Prżerabiałem ten temat w 155-54 u mnie były podjechane widełki, bo łożyska wiankowego na wałku już nie było i prżesuwka wybiła widełki.

Wiadomość z agroFakt.pl

kuba18l    0

aha no to juz trchę się orjętuje  a powiedźcie mi koledzy czy to  może być wina tego pierścienia w srodku z trybkami ?

tomek83    15

Za żgrżytanie może być odpowiedżialny synchroniżator ale ża nieżażębianie trybu widełki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzik82lysy
      Słyszałem ze DF należą do lekkich ciągniczków(bynajmniej te modele)i nie wiem czy taki DF byłby dobry jako ciągnik główny?3czy 4 skiby obrotowe???Kverneland na resorach (używany) czy nowa unia na zabezp. kołkowym???Czy ok.90 konny agrotron jest w stanie unieść agr up siewny 3 metrowy zestaw famarolu???Oczywiście nie na przekaźnik!
    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam