patrykfor

STANIMPEX czy BURY

Polecane posty

patrykfor    5

Witam ,jestem zainteresowany kupnem opryskiwacza ale mam dylemat pomiędzy BURYM a STANIMPEX którego byście polecali wyposażenie bardzo podobne i różnica cenowa 10 tys bury droższy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcio15    1583

Według mnie pomimo iż nie posiadam żadnego z tych opryskiwaczy lepszą inwestycją bd Bury z tego co się orientuję to Firma bury jest dość znaną firmą i działa na rynku przez długi czas więc jakieś doświadczenie zapewne mają i słyszałem wiele pozytywnych opini na temat ich maszyn ,a stanimpex nie jest zbyt znany i nie słyszałem o nich za wiele,  więc bardziej polecał bym ci opryskiwacz bury, ale to jest tylko moje zdanie i niech wypowiedzą się posiadacze tych maszyn :) mam nadzieję że w pewnym stopniu pomogłem :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalka    7

Ja polecam Stanimpex pierwszy ojciec kupił w 2002-2003 roku chodzi do teraz działa bez większych awarii, został do pryskania buraków, drugi większy będzie robił 3 sezon jestem zadowolony. W okolicy jest sporo użytkowników, opryskiwacze mają dobrą opinie.

O Bury się nie wypowiem nie znam użytkownika, także nie mam opinii z pierwszej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    180

 Zastanawiałem się nad używanym pilmetem i krukowiakiem, albo nowym burym, stanimpexem i tadlenem. Biardzkiego, agrofarta i inne tego typu odrzuciłem juz na samym początku poszukiwań. Wiosną 2011 kupiłem Bury Pelikan 2000l 18m rozkładany ręcznie. Jestem z niego zadowolony, polecam ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykfor    5

Mój BURY ma mieć pojemnosc 2300l, szerokość belki 21m ,pełna hydraulika ,komputer muller + GPS , a STANIMPEX ma mieć komputer arag 400 S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianop    3

Witam ,jestem zainteresowany kupnem opryskiwacza ale mam dylemat pomiędzy Bradzkim a STANIMPEX którego byście polecali wyposażenie takie same a Bradzki 9 tys taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek1111    3
Dnia 22.11.2014 o 11:06, Kalka napisał:

Ja polecam Stanimpex pierwszy ojciec kupił w 2002-2003 roku chodzi do teraz działa bez większych awarii, został do pryskania buraków, drugi większy będzie robił 3 sezon jestem zadowolony. W okolicy jest sporo użytkowników, opryskiwacze mają dobrą opinie.

O Bury się nie wypowiem nie znam użytkownika, także nie mam opinii z pierwszej ręki :)

Zgadzam się z tym w 100 % Stanimpex to dobre opryskiwacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo35    0

janek1111jestes górnikiem że takie stare tematy odkopujesz? w nagrodę złota łopatę powinni przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez michalsoft
      Witam posiadam opryskiwacz rau . Jak ustawie na sterowniku 200 l/ha i auto to podczas zamykania sekcji bardzo spada ciśnienie , jak już pryskam na 3 z 7 sekcji to jest bardzo niskie .czy tak powinno być ?
      Oto elektrozawory i sterownik


    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez kibix
      Witam,
      Opryskiwacz ikarus 2800(2010r.) daje złą dawke na ha.
      Zawsze pryskam około 200l/ha i tyle ustawiam na komputerze, który sam dobiera ciśnienie itp. Problem powstał po przymrozkach(pękły mi 2 złączki plastikowe w opryskiwaczu)
      Ostatnio coś się zepsuło i żeby wypryskać 200l/ha na komputerze muszę ustawić około 140 l/ha.
      O ile dobrze rozumiem to komputer dostaje informacje z przepływomierza i na tej podstawie wyświetla dawkę. 
      I teraz pytanie jak ciężko powinna chodzić turbinka od przepływomierza? Jeżeli dmuchnę to nie ma szans żeby się obróciła.
      Nawet jak lałem wodę bezpośrednio do przepływomierza to się nie rusza. 
      Według Was to będzie przepływomierz? Może czujnik od przepływomierza?(dam rade go miernikiem jakoś zbadać. Czy oscyloskop to minimum)? 
      Czy gdzieś jeszcze mogę szukać awarii? 
      Z góry dzięki za pomoc
       
      wygląd przepływomierza 
      http://olx.pl/oferta/przeplywomierz-ikarus-CID757-IDbNxob.html
      komputer
      http://pl.kverneland.com/var/kv/storage/images/kverneland-brand-poland/opryskiwacze/opryskiwacze-polowe/opryskiwacze-ciagane/features/systemy-regulacji/414028-2-eng-GB/Systemy-regulacji_width500.jpg
    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj