fartom

jaki olej do trolla?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
fartom    10

Witam , mam pytanie, jaki macie olej w trollach hydrauliczny, czy hydrauliczni-przekładniowy i jaka gęstość oleju? W moim goliacie niedawno zalałem nowym hydraulicznym i jak się zagrzeje to kiepściutko podnosi, na zimnym oleju jest ok. myślicie że to wina oleju, czy jakaś inna usterka?

michal1993    372

Ja miałem zalanego najzwyklejszym hydraulicznym i nie było problemów po rozgrzaniu. U Ciebie bardziej bym obstawiał pompę ewentualnie rozdzielacz.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

fartom    10

Pompe mam założoną nową wiec odpada, a rozdzielacz jakby był padnięty to na zimnym oleju chyba by też kiepsko podnosił?

Wiadomość z agroFakt.pl

Legat997    27

Ja zatankowalem go Agrol U z myślą o podłączaniu go do ciągników w razie problemów.

Z nową pompą w tle i wyczyścilem filtr oleju, działa już od roku bez zastrzeżeń

Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam czy jest możliwość wywalenia tej obrotnicy i połączenie tych wszystkich przewodów węzami ???
    • Przez Mati2812820
      Witam. Panowie, szukam nowego rozdzielacza do trolla. Użytkuje może ktoś taki : http://allegro.pl/rozdzielacz-hydrauliczny-4-sekcyjny-40l-i7185239202.html? Czy spełnia on swoje zadanie? Czy lepiej dopłacić do tego za 1300 zł? : http://allegro.pl/rozdzielacz-troll-4-sekcyjny-hydrotor-i7193082835.html
    • Przez Krzysiu1233
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o pomoc w sprawie nujn unhz 100. Mianowicie jest taki problem że gdy olej się nagrzeje to maszyna nie ma siły i nie da się nie pracować. Dodam że pompa została wymieniona i nic się nie zmieniło, olej zimny jest ok, po dłuższej pracy brak siły. Gdy zamknę lyche to się lekko otwiera , a jak podniose do góry to powoli opada. Czy jest problem w rozdzielaczach? Jest tam jakieś uszczelnienie? Da się samodzielnie to naprawić? Proszę o pomoc.
      Z poważaniem

• Przez michalmat
      witam
      ma ktoś jakiś dobry patent jak rozkręcić siłownik obrotu od trola? boję się go traktować palnikiem, żeby go nie rozhartować.
    • Przez gosysko
      Jakie są wady i zalety ładowacza troll. Słyszałem o pękających ramach, ale czy to jest prawda, jak często to się zdarza??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.