Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
F3dor

JCB 403 awaria pytanie

Polecane posty

F3dor    0

Witam w JCB 403 uległ uszkodzeniu wał korbowy i korbowód co mogłobyc tego przyczyną? Dodam że ładowarka przepracowała tylko 1300 mth przy lekkich pracach.

mtracz    72

Przy rozbieraniu silnika coś powinno być widać.

W jakim momencie to się stało? Silnik zgasł?

F3dor    0

Tak zgasł i już nie zapalił, akurat nie ja wtedy nia jezdziłem więc nie wiem czy tylko raz zgasła i nie zapaliła czy działo sie to częściej. Jestem ciekawy czy można było tego uniknąć czy to po prostu pech. Pytanie drugie może ktoś podpowie od czego jest ta kontrolka?

post-14514-0-90361700-1420803695_thumb.png

Edytowano przez F3dor

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez celeron59
      Witam ostatnio w moim 3095 wyjełem jeden akulumator zeby go podładowac. po paru dniach odpaliłem ciagnik ale nie działa dynashift oraz nie palą sie kontrolki od przedniego napedu i wom .Prosze o pomoc
    • Przez RolnikJakub
      Witam.                                                             Jak  to naprawić ?

• Przez mlodyhef
      Witam. Problem dotyczy ładowarki Kramer 312 SL,  nie jedzie ona do przodu tylko do tyłu.  Na luzie też jedzie do tyłu, gdy przełączam jazdę na przód to też metr się cofnie i stoi. Problem wystąpił przy naprawie wycieku.  Teraz wycieku nie ma, nalaliśmy nowego ATF II i d*pa. Czy ktoś z użytkowników wie co tu mogło się stać? 
    • Przez pil1
      Witam wszystkich, jestem nowy na forum i mam pytanie pewnie banalne dla Was  O tóż na fotce niżej zaznaczyłem podzespoły w kombajnie claas dominator ( osobiście nie znam się na kombajnach) ale noszę się z zamiarem kupna jakiegoś  dominatora86 . Jeśli ktoś  może to niech mi objaśni ich znaczenie. Hamulec i sprzęgło to wiem ale o resztę  właśnie pytam.  Z góry dziękuję za pomoc.

• Przez oreo97
      Witam mam pytanie mianowicie rozrusznika do renault ares710 chcę wymienić na planetarny szybko obrotowy  tylko niemogę nigdzie dostać i mam pytanie czy będzie pasować od inej renówki 620 czy 640 z góry dziękuję za odpowiedz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.