Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kabaczek89

Agromasz maszyny

Polecane posty

kabaczek89    1

Witam panstwa;) powiedzcie mi co myslicieci jakiemacie opinie o maszynach agromaszu, o agregatach siewnikach i plugach? Jak orza? Pozdrawiam;)

nunu85    82

sasiad miał ich pług i stwierdził, że z ołowiu. Zaczepił do mocnego ciągnika, to sie na kamienistej ziemi porozciagał i rozginał.

Jak dla mnie masakra.

kabaczek89    1

Ursus 912 da rade w agregacie talerzowym 2.7m z siewnikiem w lekkich glebach?

Edytowano przez kabaczek89

Wiadomość z agroFakt.pl

nunu85    82

chodzi ci o taki z hydropakiem?

bez przedniego napędu na takie co bym sie nie rzucał, bo nie bedziesz miał żadnej sterownosci.

tym bardziej, ze cały ten hydropak jest dość daleko wystawiony do tyłu.

Zrób sobie z traktora 914, dodaj mu siłownik wspomagający do tuza (o ile nie masz) i wtedy taki zestaw ma prawo dobrze działać jak z przodu jeszcze dołożysz obciążników np dokupując te długoe listwy od ursusa szóstki.

kabaczek89    1

Bez wspomagajacego podnosi gruber 2tonowy ;) wiec da rade. Ale zaloze mu i tak. Pozatym chce mu dolozyc obciaznik z 400kg wysuniety z 1m przed oś, wiem ze przewazy z rozlozonym siewnikiem ale jak za kazdym razem przy skrecie go zloze to powinno byc dobrze. Te listwy juz mam bo dorobilem teraz dorobic musze skrzynie i zalac betonem i jakichs kulek z lozysk dowalic ze zlomu

Edytowano przez kabaczek89

nunu85    82

nie wiem jaki masz kształt pól, ale jeśli sa chociaz lekkie górki/ zbocza itp, to bez napędu nawet z opuszczonym zestawem cięzko bedzie ukierowac. Długa duga z tyłu robi swoje.

Ty bedziesz chciał skrecic, koła sie postawią w poprzek, bedą robiły rowy, a traktor i tak bedzie szedł gdzie chciał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować