Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamcio15    167

Tak jak w temacie jaki siewnik byście polecili do c-360 ? Tak do 7k rok nie starszy niż '95 3m w zamian za konny :) liczę na wasze wypowiedzi być może niedługo coś zawita :rolleyes: :D

Edytowano przez kamcio15

jonek98    885

Wiadomość z agroFakt.pl

xerion3800    42
Nowy85    0

ja do 3P mam poznaniaka 6 , bobrze dobrana para , bezstopniowa skrzynia , 3m dobra maszyna

kamcio15    167

Dzięki chłopaki za opinię :) i podpowiedzi porozglądam się jeszcze trochę i może znajdę jakiś fajny ;) no i mniejmy nadzieję ,że jak dobrze pójdzie to nedługo jakiś zawita :)

asharot - wolał bym jednak coś 3m

Nowy85 - też właśnie myślałem nad jakimś poznaniakiem 6

check    0

Poznaniak do Amazone ma się jak Fiat 126p do Mercedesa albo jak dzień do nocy.Autoamtyczna skrzynia to piękna sprawa.

kamcio15    167

Mniejszego jak 3m nie bd brał obecnie mam 2,5m z dwóch konnych i wolał bym coś większego :) i najlepiej jakby to był siewnik od gospodarza a nie od handlarza bo wiadomo jak to jest ,ale i z takim też nigdy nie ma się 100% pewności ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam. poszukuje części do kosiarki dyskowej Pottinger Cat Nova 215 . głównie potrzebuje górną cześc listwy tnącej ( ta blache ) i pierwszy talerz całościowy  ( bęben z mocowaniem u góry ) 
    • Przez LsGelu
      Witam,
      czy ktoś posiada tabelę wysiewu do rozsiewacza za-e 400 lub podpowie jak go najlepiej ustawić? Szukałem sporo po internecie ale jakoś nie mogę trafić na nic interesującego. Powiem szczerze, że wcześniej nie miałem doczynienia z takim rozsiewaczem (tylko lejek), a regulacja w nim jest dość szeroka. Miałem oczywiście podejść do tematu metodą prób i błędów, ale może akurat ktoś coś podpowie sensownego. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję  
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania w bardzo ładnym stanie rozsiewacz Amazone ZA-F 1003 , ładownośc ok 1000 l. Cena to 4500 do negocjacji .

• Przez dziki97
      Witam wszystkich planuje kupić agregat uprawowo-siewny firmy KONGSKILDE (zdjęcie podglądowe) https://olxpl-ring05.akamaized.net/images_tablicapl/413400025_3_644x461_agregat-uprawowo-siewny-agregaty_rev004.jpg mieliście z maszyną do czynienia, możecie się wypowiedzieć co do dokładności wysiewu, i jak funkcjonują aparaty wysiewające, jest to awaryjne czy nie? będzie to mój pierwszy siewnik pneumatyczny i mam pewne obawy.     
    • Przez bizonlukaszZ056
      Witam. Jak w temacie chciałbym poznać opinie o siewniku Fiona Apollo 3 metrowym gdyż planuję coś kupić i o amazone spotkałem dużo opinii a o fionie nie a mam niedaleko do kupna w dobrej cenie. Czekam na odp.