Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
T25A2

potrzebuję części do pompy

Polecane posty

T25A2    0

strzała potrzebuje części do pompy wtryskowej tzn.obudowa sam ten element który przykręca się na 4 śruby do bloku silnika ,a z drugiej też 4 śruby tylko mniejsze do pompy.ale ty jest problem bo musi to być tego typu http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

ten typ (chyba starszy model zupełnie nie pasuje http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

os która wchodzi do koła zębatego ma śrubę w środku, natomiast stary tym ma śrubę na wierzchu tak żę można ją odkrecić płaskim kluczem,ale jesdnocześnie w starej jest dłuższa obudowa

jeśli ktoś ma na zbyciu ,potrzebuję TYLKO OBUDOWY, NOWY TYP mam za dużo siły i rozpękła się jak przykręcałem

Ewentualnie ktoś ma może adres jakiegoś serwisu lub coś podobnego gdzie mógłbym takową część zakupić.

SORRY ze trochę chaotycznie może piszę ale mam presję bo władek stoi a robota czeka;-)

strzała potrzebuje części do pompy wtryskowej tzn.obudowa sam ten element który przykręca się na 4 śruby do bloku silnika ,a z drugiej też 4 śruby tylko mniejsze do pompy.ale ty jest problem bo musi to być tego typu http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

ten typ (chyba starszy model zupełnie nie pasuje http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

os która wchodzi do koła zębatego ma śrubę w środku, natomiast stary tym ma śrubę na wierzchu tak żę można ją odkrecić płaskim kluczem,ale jesdnocześnie w starej jest dłuższa obudowa

jeśli ktoś ma na zbyciu ,potrzebuję TYLKO OBUDOWY, NOWY TYP mam za dużo siły i rozpękła się jak przykręcałem

Ewentualnie ktoś ma może adres jakiegoś serwisu lub coś podobnego gdzie mógłbym takową część zakupić.

SORRY ze trochę chaotycznie może piszę ale mam presję bo władek stoi a robota czeka;-)

Te wersje pomp są zamienne ze sobą.W starszym wykonaniu koło napędzające osadzone jest na czopie tego kołnierza, ułożyskowane ślizgowo i połączone z wałkiem krzywkowym przez wąski zabierak. W nowszej wersji to samo koło osadzone jest na rozbudowanym zabieraku osadzonym na wałku krzywkowym pompy. Starsza wersja ma doprowadzony kanał olejowy do smarowania ślizgowego łożyskowania koła napędzającego pompę.

Wiadomość z agroFakt.pl

T25A2    0

Te wersje pomp są zamienne ze sobą.W starszym wykonaniu koło napędzające osadzone jest na czopie tego kołnierza, ułożyskowane ślizgowo i połączone z wałkiem krzywkowym przez wąski zabierak. W nowszej wersji to samo koło osadzone jest na rozbudowanym zabieraku osadzonym na wałku krzywkowym pompy. Starsza wersja ma doprowadzony kanał olejowy do smarowania ślizgowego łożyskowania koła napędzającego pompę.

spoko wiem ze zamienne ale część z obudowy chciałem zmienić bo pękła ,a to już niestety nie jest identyczne chodzi mi o ten element 4 sruby do bloku a w drugą str. też 4 do pompy .z resztą dołączyłem obrazki kto popatrzy ten w mig zajarzy o co kaman.nie chcę dłużej prowadzić wywodu a nabijanie postów też mnie nie bawi , więć konkret panowie, konkret.

ps. dzięki za linki jutro z rana sprawdzę czy da się coś załatwić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.
    • Przez Pronarek82a
      Chce zalożyc do swego Pronara wiekszą pompe olejową! I chcę sie dowiedźiec ile kosztuje? Może ktoś u siebie założyl?
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez valtera
      Witam.
      Czytałem w poprzednich postach o serwisach VALTRY. post Jaka Valtra
      Ponieważ jestem z województwa lubelskiego i mam problem z N111 polegajacy na tym, ze coś sie porobiło z pompą wtryskową i została zdemontowana przez mojego znajomego mechanika.
      Po sprawdzeniu próbowaliśmy ją założyc i niestety są problemy z odpaleniem.
      Otrzymałem informację jak toi zrobić i przekladamy ale nic.
      Czytałem o mechaniku- elektroniku i cos słyszalem, ze jest z Lublina i bardzo dobrze zna sie na silnikach co mi potwierdzono..Ma na imię Robert.
      Czy ktoś ma na niego namiary. Czytałem ze pracował w Hajnówce ale nie mogę nic znaleśc zadnych namiarów.
      Bardzo prosze o pomoc.
      Pisałem do kolegów z forum ale zaden mi nie odpisał.
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...