Skocz do zawartości
Rafallll360

Przedłużony gardziel Bizon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafallll360    851

Witam ,chciałbym się dowiedzieć czy da się przedłużyć gardziel w Bizonie rekord-Z056?Jeśli taki temat istnieje to proszę przenieść.

Edytowano przez Rafallll360

Junkers    42

Bylo gdzies bo sam o tym czytalem, musisz poszukac.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

tomek73    206

Montują inny podajnik, z innego kombajnu. Widziałem kiedyś z JD założony, ale z hederem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    125

Przerobić wszystko się da. Można też założyć gardziel z rekorda milenijnego ale wtedy stary heder nie pasuje i dlatego trzeba heder np. ze starego jd.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Famer21
      Witam, zamienię Super Bizon zo-56 86r, na inny. Oczywiście dopłacę kwotę wartości. Bizon garażowany, zadbany, wszystko wymieniane na bieżąco kosił areał 22ha co rok, od 13 lat, więc wiele nie kosił, choć kupiony z Prywatnego gospodarstwa w dobrym stanie. Może pracować jako kolejny na innym gospodarstwie, po remoncie, choć obecnie nic mu nie dolega, ale... . Nie posiada kabiny tylko daszek, z oryginalnym z fabryki rozdrabniaczem do słomy, który chodzi, choć ramy nadają się do "wzmocnienia" - obecnie na stałe jest przyspawany.
      Pisać PW jak coś.
    • Przez mateuszsoja1
      Witam, chciałbym zamątować wiatraki do kabiny bizona, chciałbym takie aby było w miarę chłodno i można było zamknąć kabinę. Myśle że 2 lepsze by wystarczyły jakie polecacie lub jakie macie zamątowene we swoich bizonkach? Proszę o linki do wiatraków w komentarzach z góry dziękuję za odp ;D 
    • Przez rabit500
      Witam zwracam się do użytkowników bizonów. A mianowicie czy może mi ktoś podpowiedzieć w którym miejscu znajduje się przekaznik zalanczajacy sygnał dzwiekowy. Gdy jest zanik cisnienia albo coś się zatka. Bo albo ktoś go gdzies przeniósł albo ja poprostu nie umiem go znalesc. Jesli temat był już poruszany to przepraszam i prosze o wskazówkę gdzie tego szukać bo wyszukiwarka na telefonie nie powala skutecznością.
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów