Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxpiotrekxx3

ursus 4514 problem z ukladem paliwowym

Polecane posty

witam serdecznie :) mam problem z ursusem 4514 a mianowicie odrzucajac obornik miesiac temu zadusilem go, zgasl i nie dal rady odpalic, wymienilem filtry i bylo wszystko w porzadku, po kilku minutowej pracy zobaczylem ze ubywa mi paliwo z odstojnika do 5cm od góry ( lewa strona silnika) uszczelki sprawdzalem sa prawidlowo zalozone, czy to nie wplynie na zadna awarie, jak ta awarie usunac? prosze o pomoc bo wiosna tuz tuz i ciagnik potrzebny jest w polu.,.

Wiadomość z agroFakt.pl

ok, jutro sprawdzę, jak go kupilem to mial dziure w baku tzn byl wylamany czujnik poziomu paliwa ale wczesniej wszystko bylo ok, myslalem tez ze moze byc przyczyna pompki paliwowej bo cieknie...

grzesiekxy    15

Tak jak kolega xxpiotrekxx3 pisał sprawdz kranik i jeszcze przewód od zbiornika do odstojnika bo też się zapycha

a jeszcze jedno pytanie bo widzialem na zdjeciach chociazby na allegro ursus 4514 i nie posiada separatora wody tylko odrazu do filtra paliwa ida przewody , czy w kazdym mozna tak zrobic?

grzesiekxy    15

Zrobić można ale po co? Będżie Ci sie woda zbierać w filtrze paliwa a i filtr będzie się szybciej zabijał.

akmaly    201

Separator wody jest potrzebny - oczywiście jak ktoś wie do czego służy. Sprawdź jeszcze pompkę zasilającą, jest tam takie sitko - przy obecnych paliwach potrafi go ładnie zakleić.

rafal0079    1

witam mam pytanko do urzytkowników 4512 i 4514 czy ściag wam paliwo do 0 ze zbiornika bo umnie zostaje ok 5 litrów a niby kranik orginalny i rórek nima ale nie ściaga i niewim co jest

masseyf12    33

Separator wody musi być. Miałem podobny problem i ciągle zapowietrzał się. Na kranik założyłem rurkę, aby nie zaciągał syfu z baku, rozwierciłem kranik (minimalnie) i założyłem nowy z większą średnicą przewód od kranika do separatora. I teraz z nim nie mam problemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120
    • Przez Bargesth
      Witam, chciałbym się Was poradzić odnośnie zakupu ciągnika. Na oku mam Ursusa 4514 ale cena w granicach 40 tys zł to jednak trochę za dużo i pojawia się pytanie czy może rozejrzeć się za MF 275 4x4. Wiem że to właściwie ten sam traktor ale Ursus jest policencyjny i produkowany raczej w Polsce (słyszałem o silnikach z Argentyny?). Czy w Ursusie pojawiają się części calowe tzn. jakieś gwinty, szpilki i tego typu sprawy? Czy koszty utrzymania tych traktorów znacznie się różnią? Bo jeśli to w sumie to samo to czy jest sens kupować Ursusa droższego o +-10tys? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez darekk55
      Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju

Zychar www.zychar.pl Producent burt do przyczep D35 D47 D50 D55 Brandys BSS HL HW IFA AUTOSAN, akcesoria rolnicze.
      Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień.
      Solidne burty do przyczep w przystępnej cenie. Wykonujemy burty na wymiar do przyczep, rozrzutników, aut ciężarowych, innych pojazdów. Wszystkie nasze burty wykonane są z blachy 2mm (3mm na życzenie).

Produkujemy burty i nadstawki do polskich i zagranicznych przyczep wypełnione blachą 2mm tłoczoną w głęboki trapez. Standardowa wysokość 50cm (możliwość wykonania dowolnej wysokości). Burty są szczelnie spawane. Odtłuszczone i malowane przemysłową farbą podkładową, przygotowane do położenia farby nawierzchniowej. Możliwość umiejscowienia wysypu w dowolnej burcie w przyczepie.

Istnieje możliwość zamówienia burt wraz z zestawem do dolnego otwierania. Posiadamy w ofercie zamknięcia, zawiasy, bolce, sworznie, wysokiej jakości odkuwki w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy również samą blachę trapezową o długości do 300cm. Blachę na podłogę dociętą na wymiar.

Nie wymagamy zaliczek płatność przy odbiorze lub faktura terminowa.
      Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
      ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE
      Tel. 785 833 753
      Tel. 668 040 316
      e-mail: zychar1@o2.pl
      Produkcja Biłgoraj woj, Lubelskie
      Szybki Transport na terenie całego kraju.
      Możliwy odbiór osobisty

ogłoszenia na OLX:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/zhzb/