Skocz do zawartości
zetor6340

Czego słuchacie w swoich ciapajach przy robocie

Polecane posty

Nie mam radia w ciągniku, używam odtwarzacza MP3. Słucham przeważnie dobrego polskiego Punk-rocka. Czyli KSU, Dezerter, Moskwa. Pozdrawiam!!!

P.S. Słucham tylko polskiej muzyki:))

Wiadomość z agroFakt.pl

karolllllll    0

ja slucham rmf fm bo mi najlepiej odbiera:). mam radio na kasety to jak wlozylem kasete to teraz nie moge wyciagnac. radio oryginalne volkswagena

versus    16
Nie mam radia w ciągniku, używam odtwarzacza MP3. Słucham przeważnie dobrego polskiego Punk-rocka. Czyli KSU, Dezerter, Moskwa. Pozdrawiam!!!

No i to jest muza :huh: :( :(

lukas120    4

Witam!

KSU to jest piękne!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam!

mlody87    2

a ja sobie slucham ryku silnika 1222 :huh: :( ale jak w robocie jezdze nh lub case to eska albo rmf maxxxxxxxx

maQ    2

przeważnie słucham zetki, ale gdybym miał dobry zasięg i radio by nie zgrzytało to słuchałbym radiostacji

robertbara    57

Słucham Zetki najczęściej, jeśli mi się znudzi zapuszczam nową płytkę mp3 z samochodu. W traktorze też mam mp3, bo nie ma problemu z ilością płyt latających po całej kabinie :rolleyes:

Arni    1

W ciągniku to nie słucham bo nie ma takiej możliwośći.

Ale tak to słucham ciężkiego rocka np.

Rammstein, Coma, Siddharta ,System of a down

Matey    431

Słucham techno/hard techno/troszke rapu/ czasami pop. Teraz pare tytułów jakie ostatnio wpadły mi w ucho

Dj Duro vs The Prophet - Shizzle My Dizzle.mp3

Paris Hilton- Stars Are Blind.mp3

Wszystkie Energy mix

Ibiza vol.13 (2005) mixed by Dj Ricardo Katsuki (house,latin house,trance,techno,dance).mp3

Jak widać w szczególności jest to techno. Jakby ktoś chciał więcej to prosze o wiadomość na PM albo post tutaj.

kelek    0

ja słucham radia Eska Ślask i RMF FM a jak radio sie znudzi to jakies MP3 :rolleyes:

andrzej2110    529

JA słucham odgłosów silnika i maszyn. Przynajmniej wiem że wszystko działa jak należy a jak coś jest nie tak to odrazu wiem.

kelek    0

Matey chetnie bym posuchał RMF Max ale one w moich stronach nie odbiera :rolleyes: niestety pozostaje tak wiec RMF i Eska

pawelJD    13

W JD 5720 Blaupunkt daje ESKE i Zetke, a jesli nie to jakies CD mp3 i rura!!!!!!!! ^_^ :rolleyes:

Tc56    3

Ja głownie RMF FM , Radio Gra z Bydgoszcze , Eska Toruń, Radio Pik. W 98% RMF FM. W kombajnie nie chce mi się zakłdać radia i nieraz sobie"nucę" jeśli tak to można nazwać 4 pory roku lub coś polskiego.

coolman111    54

Do kombajnu to biore takie radio przenosne na baterie :P, tylko czasami gubi fale :rolleyes:, ale zawsze coś jest do podłuchania :D.

brzozak2    236

w kombajnie mam taka zmodernizowana unitre, tylko zapomnialem jak sie nazywa, ale stylistyka sie nic nie zmienila i caly czas na RMF FM jest nastawione, za duzo fatygi zeby cos innego ustawiac :rolleyes:

Pronar15    0

J to przedewsystkim słucham czy silnik jeszcze kręci hehe :wacko::P:P:P:wacko:

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super