Skocz do zawartości
lismen

silnik do john deere 952

Polecane posty

lismen    0

Witam potrzebuje pilnie pomocy, gdyż szukam silnik do kombajnu zbożowego john deere 952 , silnik 4-cylindrowy turbo,bo w tym co mam to wyszła korba bokiem . Niewiecie kto może mieć taki silnik bo niemoge go nigdzie znaleść. Zgóry dziękuje .

Wiadomość z agroFakt.pl

piterwx2    0

Koniecpol Stary woj. Sląskie Pytaj o Łukasza ten koleś rozbiera claasy ale john deery też jak pomogłem daj strzałkę w góre

Gomez01    1

Przyjacielu faktycznie cięzko z takim silnikiem miałem chwile to se przegladałem strony w necie ale chyba pozostaje ci pojezdzic troche po szrotach i handlarzach cześciami . Tylko prosze nie próbuj robic takich przeróbek jak wsadzenie silnika od bizona jak niektórzy pseudospecjaliści proponuja bo to smieszne .Te silniki montowane były w modelach 945-952-1052 takze jest szansa ze sie taki znajdzie moze akurat teraz takiego w necie nie ma ale warto poczekac jak se kombajn psóc przeróbkami . warto by też zajrzeć do jakiegos dobrego warsztatu co naprawiają silniki od maszyn rolniczych może cos doradzą moze jakiś blok od silnika z ciągnika by pasował bo duzo jest silnikow o pojemnosci 4239 jak twój kombajn tylko ze są bez turbo . Jezeli specjalista by powiedział ze blok sa tesame to nie widze problemu zeby przełozyć podzespoły ewentualnie kupic nowy korbowód który uległ zniszczeniu

Renault85-15TX    167

W Modliborzycach województwo Lubelskie tam sprowadzają kombajny i rozbierają na części jest ich bardzo dużo więc może i do Twojego kombajnu będą mieli silnik. Proponuję ci poszukać numeru na internecie i zadzwonić.

traktor11    9

Kup od bizona Andorie wytrzymały i mocny kilka przeróbek i po problemie ;)

kolego a jak Ty myślisz wsadzić z bizona silnik do JD chyba nie znasz budowy JD że takie głupoty piszesz

Uziu92    1361

kombajn IHC 431 oryginalnie na perkinsie 4 garowym od jakis 6 lat lata na SW 400 :) . Jak sie troche pomodzi wszystko sie da. A co do silnika to Izdebki wąsy woj. mazowieckie. jest tam tego multum.

traktor11    9

Witam potrzebuje pilnie pomocy, gdyż szukam silnik do kombajnu zbożowego john deere 952 , silnik 4-cylindrowy turbo,bo w tym co mam to wyszła korba bokiem . Niewiecie kto może mieć taki silnik bo niemoge go nigdzie znaleść. Zgóry dziękuje .

po jasną cholerę zakładasz trzy takie same tematy ;[

lismen    0

mozna załozyc silnik zwykły 4 od jd czy bedzie pasowac turbina jakie przeróbki

traktor11    9

Zwykły silnik nie jest przystosowany do turbo

Z turbo ma wzmocnioną głowicę korbowody tłoki itd .

piterwx2    0

Dobrze będzie, nawet lepiej bo szybciej będziesz jeździł ( będzie wydajniejszy)

traktor11    9

Ja mam JD 955 A1 i sinik szustkę heder 4,80 m i niepowiedzałbym jak to jest z tą wydajnpścią pujdzesz szypciej to zgubisz bo nie da przerobić

Każdy kombajn ma swoją przepustowoś w T na godzinę i tego nie da się przeskoczyć

lismen    0

z 4 na 6 duzo przerubek jest z sankami

Edytowano przez lismen

Uziu92    1361

wszystko mozna tylko zapewne do johna koszt bedzie delikatnie mowiac duzy.

lismen    0

mam 4 t tylko blok i miska bokiem wyszła

mam 4 t tylko blok i miska bokiem wyszła potrzebny drugi silnik najlepiej jd 4t

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się