Skocz do zawartości
bluedaver

hydrauliczny bark do bron

Polecane posty

bluedaver    1

z uwagi na fakt, że posiadam brony "16" na pięcio-polowym barku, a jestem leniwy i nie chce wkur....ło mnie ręczne rozkładanie i składanie postanowiłem zrobić to na hydraulice, wykorzystałem płaskownik grubości 5mm szerokości 65mm, dwa stare tłoki (kiedyś dostaliśmy je przy zakupie nowego mtz 82, nikt do dziś nie potrafi wyjaśnić, dlaczego sowieci je dawali i do czego miały w tym ciągniku służyć), cały koszt z wężami redukcjami nie licząc tłoków(wreszcie po 24 latyach się do czegoś przydały) i mojej robocizny(3 popołudnia) to jakieś 300zł, a już nie trzeba będzie się meczyć...

fotki w mojej galerii

Edytowano przez bluedaver

SZYMANOX    376

Ta wiadomość odmieniła moje życie ....A na poważnie to nie widzę sensu zakładania takiego tematu w którym informujesz ludzi o swym dokonaniu które nie jest jakieś specjalnie przełomowe .Pomijając fakt że niema zdjęć.

bluedaver    1

dział nazywa się "zrób to sam"...a fotki masz w mojej galerii co jest wyraźnie napisane...może ktos cos podobnego zrobi...

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    376

Trafne spostrzeżenie :) Są tu w tym dziale tematy w których można się poradzić w sprawach technicznych lub przedstawić przebieg prac-efekty przedstawia się z reguły raczej w galerii ;) Zmartwię cie bo takie rzeczy ludzie robią od dobrych 20 lat --- > https://www.google.pl/search?q=brona+sk%C5%82adana+hydraulicznie&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Hu8AU_SfPI-jhgeRqoCABw&ved=0CCoQsAQ&biw=1454&bih=726

A Twoja galeria wygląda tak :

00775685468841557126_thumb.jpg

I wyraźnie napisałem że niema w niej zdjęć .

bluedaver    1

moderator usunał, staram sie poprawić...

zdjęć nie będzie bo "nie przeszły" przez cenzurę, gdyby ktoś jednak potrzebował wyślę na maila

pozdrawiam

Edytowano przez bluedaver

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się