traktorzystac330

Agro Tech Kielce 7-9 . III. 2014

Polecane posty

pooch    61

Dołączam do grona tych z centrum :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja chyba nie będę... wszystko zależy od funduszy i czasu... a z jednym i drugim ostatnio cienko... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro1991    237

Myślałem @FINN, że i w tym roku się spotkamy :) a AF coś organizuje, będzie miało swoje stanowisko? W ubiegłym roku u wszystkich posiedzieliśmy tylko nie u nas... Mam nadzieję, ze i Agrofoto coś zorganizuje ciekawszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no wiesz... to jeszcze nie jest ostateczne słowo... ;) jak bedzie trochę wolnego grosza to się wybiorę z dziewczynami :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Kilka razy miałem okazję pomagać przy obsłudze stanowiska wystawowego,zawsze w piątek po wystawie jechało się na rozdanie nagród a póżniej na bankiet do samego rana ,super sprawa za to sobota była wyzwaniem kac męczył to były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro1991    237

targi blisko za tydzień a AF nic nie wspomina... Czy ktoś z przedstawicieli może coś zdradzić na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Zaraz , zaraz , toć to na Kielcach przekażą Farmtraca 675dt ? :)

 

Coś Kierownictwo Af milczy , pewnie bluzy się skończyły :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dami82    7

Piątek to wycieczki a w sobote jak byłem to była masa ludzi, jadę w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

e to niema tragedii, koszt dojazdu od nas 4zł, bilet 7zł, to prawie darmo hehe

a jak tam panie i panowie organizujemy jakieś spotkanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Prawdopodobnie będziemy jechać w sobotę lub niedzielę, mogę przygarnąć do auta jedną osobę. ;D (powiat Wołomin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj