Skocz do zawartości
traktorzystac330

Agro Tech Kielce 7-9 . III. 2014

Polecane posty

Witam

Zbliża sie kolejna edycja wystawy rolniczej Agro Tech :)

Mam pytanie czy będzie Agro Foto organizowało to co w ubiegłych latach?

No i pytanie do Was kiedy Wy będziecie?

Ja raczej sobota :) Pozdrawiam :D

Wiadomość z agroFakt.pl

gabrysiek    47

Też bym chciał pojechać bez względu jaki by nie był dzień. Nie bardzo mi się chce jechać ze szkołą i właśnie szukam transportu. Byłem ostatnio w Poznaniu i porównując Kielce to tam nic nie było,nawet połowy tego co w Kielcach.

rolnik2727    0

Jak ktoś będzie jechał na targi i jest z Krakowa lub okolic i będzie miał miejsce wolne prosze o kontakt , dołoże sie do benzyny mam 20 lat , kontakt na e-mail : gepard2323@wp.pl

asharot    177

Ja jadę teraz w piątek,dlatego że w sobotę po południu i niedziele nie rozdają już wiaderek gratis.04icon_rotfl.gif

asharot    177

Po jedno wiaderko,bo tylko jedno dawają za jeden bilet.

Wrażenia nie zapomniane jak przyjedziesz z wiaderkiem z logo JD do domu.Warto wstać o 5-rano i jechać 150km,wtedy nawet korek w Miedzianej Górze na 2-godziny nie przeszkadza.

• Like 1

kamilec    10

Ja prawdopodobnie w sobotę będę ale jak będzie to się zobaczy bo 3 rok się już wybieram i wybrać sie nie mogę a mam ok 50 km ;)

asharot w tym roku może mniejszy korek będzie bo skończyli drogę przy wlocie do Kielc od Kostomłotów bo słyszałem że w tamtym roku była tragedia.

asharot    177

Co roku jest tragedia z dojazdem od strony Łodzi,a zaparkować auto o godz.9-rano graniczy z cudem.

Niby zrobili ale jak jechałem nie dawno to przed tym zjazdem na targi i tak jest takie zwężenie do jednego pasa,chyba że to jakoś poprawili.

kamilec    10

Jedziesz pewnie przez Radomsko, Przedbórz ? Muszę się wybrać bo co roku widzę jak maszyny wożą a wybrać sie nie mogę.

oltrans32    24

Ja tam lecę w sobotę

Mam około 60km

W tamtym roku bez wiaderka przyjechałem :(

Co do wejściówek zapytajcie się w najbliższym ośrodku doradztwa rolniczego

gospodarz97    109

Ja wybieram sie w piatek, mamy wyjazd ze szkoły.

Odezwie sie ktoś w sprawie stoiska Agrofoto ?

case-jxu-95    2

A ja w tym roku dam sobie spokój z Agro TECH .Co miałem kupić to kupiłem i nie widzę sensu jechać 200km tylko aby sobie pochodzić między nowymi maszynami.Jak będzie się zanosić na inwestcję to pomyślę o wystawach tego typu a wszystko będzie zależało od PROW 2014-2020

slawek3220    595

centralna Polska też się wybiera, ja z kolega @zetor3011 będziemy w Piątek :)

jakieś spotkania AgroFoto będą ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez Bartek72511
      Witam. Ceny usług idą w góre i planujemy na nasze 12 ha kupic jakiegos bizonka na przyszły rok. Najche tniej bysmy kupili jakiegos za 20 tysiecy i wsadzic w niego z 10 żeby wiedzieć czym się jeździ. Uważacie że to dobry pomysł? Jakiego Bizona najbardziej polecacie w takiej cenie?
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"