macieju0

mtz 1025 pomozcie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianraki3    12

Znaczy dokładna regulacja jest podobna jak w c 360 tylko są 3 pieski i od spodu trzeba zaglądać, ale na co dzień wystarczy pilnować łożyska luzu. U mnie w okolicy kilka firm jest leśnych i większość ma coś z rodziny mtz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju0    0

ja pracowalem mtz 952.4 albo .3 w plastiku na wawie miesiac temu i powiem szczerze zabity ten ciagnik byl psul sie niemilosiernie mam nadzieje ze ten moj bedzie inny bo sie rozkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez CrEAtivE82
      wyżej schemat biegów: w/g producenta z instrukcji
      Liczba biegów: w/g producenta
      - przód
      - tył
      2x2x4=16
      2x1x4=8
       
       
       
      1, reduktor używany jest tyko przy postoju??
      2, jak wygląda zmiana na wsteczny? czy tak: zatrzymanie zmiana na reduktorze i wio??
      3, jak oceniacie ze stopniowanie tej skrzyni? w pracach polowych transporcie?
    • Przez darek12
      Chcę kupić Pronar 82TSA lub Pronar 1025 ale mam dylemat którego mam wybrać , a ich ceny są porównywane , chcę kupić używanego . Chciałbym czy warto go kupić i co się w nich najbardziej psuje .
    • Przez jaculek13
      Witam. Mam problem z amortyzacją tura, wyposażony jest w litrowy hydroakumulator, który zaczyna amortyzować dopiero z pełną łyżką. Nigdzie nie mogę zdobyć jaka powinna być wartość ciśnienia gazu. Może już ktoś przerabiał ten temat?
    • Przez SZWAGIER1999
      Witam.Mam problem z Belarus 1025 chodzi mi o przedni napęd,jest on załączany na przycisk-elektromechanicznie i gdy jest aktywny to raz koła się kręcą, a raz nie.Nie wiem co może być przyczyną.Może miał ktoś podobny problem i jak go naprawić ?
    • Przez Szymon8
      CZy cos wiecie o tym belarusie MTS 102 tu mały załącznik
       
      Piszcie jak najwiecej info o nim
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj