kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7

darek3: masz mnie za aż taką zołzę? ;) Z powodu takiego głupstwa nie pokazuje pazurów. biedroneczka tylko wyraziła swoje zdanie i miała do tego pełne prawo, a ja wcale nie mam jej tego za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Dla mnie to nie jest droczenie, tylko mielenie jęzorem po próżnicy.

Mężczyzn nie musisz stopować - sami sobie poradzą.

Napisałam, że w lodówce będą Twoje posty, a nie Ty.

I jeśli naprawdę wezmiesz sobie choć trochę do serca, co napisałam, to BłAGAM Cię, nie odpowiadaj mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

@mapo, po co stopować, tylko napisałem że jesteś ładna (prawy profil, bo tylko to było w miarę dobrej jakości) a nie piękna, jedyna, niepowtarzalna, urokliwa, cudowna ... więc bez galopu ...

 

A wracając do tematu to pewnie Paweł "podsyła" na posiłki Natalii sery, mleczko, śmietankę ... itd, więc dziewczynie się trochę przybrało ... ew. ciąża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

mapo ja nie wiem ile przebywasz na forum ,jedynie z wypowiedzi biedroneczki wyczytałem ,że sporo się udzielasz .Dlatego zapytałem się ,czy się nudzisz :) Jak dla mnie możesz się wypowiadać na forum od rana do wieczora i tak cały czas :D Zastanawia mnie tylko jeden fakt ,ale się powstrzymam :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

mapo ja tego nie powiedziałem że jesteś zołzą, ale tak naprawdę to nie myślałem że Ty tą krytykę od biedroneczki tak łagodnie przyjmiesz bo dziewczyny raczej krytyki nie znoszą, a tu taka niespodzianka. I weź tu człowieku zrozum kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i zaraz wszyscy strzelą focha na kilka dni i będzie spokój, tylko nie piszcie później co tu taka cisza.

Nie no będą pierdoły typu - jestem za Grzesiem bo to , bo opona mu pier***nęła,  bo kot mu ostro sro.  Sami sobie komplikujecie życie przejmując się programem za który ktoś wziął dobrą kasę, Dobranoc wszystkim.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
RafaKdziela: udzielam się tutaj zaledwie od tygodnia, weszłam tu z powodu programu "Rolnik...", a skoro program się skończył, to pewnie wkrótce mnie tu nie będzie, więc biedroneczka odetchnie i nie będzie musiała się bać, że znajdzie moje posty w swojej lodówce ;)

 

darek3: konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, więc o co tu się obrażać? Mogłabym pojechać po biedroneczce, ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Niektórzy by chcieli mieć chociaż posty Twoje  :D  ,bo mają tylko światło w lodówce ;) .Dobrze ,że już się skończył ten program ,bo to już farsa się zrobiła .Zastanawia mnie jeden fakt koleżanko    mapo ,że co róż jakiś chłopak robi do Ciebie podchody ? .To jak to jest z Tobą ,bo z tego co na forum pisałaś chciała byś poznać kogoś ,czy się mylę ?


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No właśnie po co się publicznie kłócić, a zdarzały się już takie sytuacje na forum. Ale swoją drogą to wydaje mi się że trudno Cię wyprowadzić z równowagi, no chyba że tylko na forum jesteś taka miła ;)

 

Korsarz ma trochę racji bo nie można w kółko wałkować tematu o programie bo stanie się to w końcu nudne, trzeba też nieco odbiec od tematu i nie ma w tym nic złego, no ale każdy ma swoje zdanie na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

A kto tu strzela focha ? Ja na pewno nie lubię tego robić. Ale wygląda na to , że pod latarnią najciemniej, i to @Korsarz dał przykład, jak się zachować...;-) Dla mnie wszystko jest ok, wyraziłam swoje zdanie i tyle. Chyba to wolno jeszcze robić na tym forum. Nikomu nie bronię pisać, ja też już dawno nie wypowiadałam się na temat programu, bo swoje zdanie wyraziłam jakiś czas temu chyba dobitnie , a wszystko i tak w temacie zostało powiedziane. Ale gadanie przez 20 stron o czyjejś twarzy to też chyba przesada...

A dziewczyny nie tylko na Mazurach potrafią mieć swoje zdanie....;-) Wszędzie są wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Jeżeli chodzi o wałkowanie i mielenie jęzorem to lepiej przekuć w przyjemniejsze rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Wszędzie się znajdą przesympatyczne kobietki ...  ;)


ja zawsze byłem cichy, skryty, i "niewyżyty" ... dlatego pracoholizm mnie dopada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
RafaKdziela: w którym miejscu pisałam, że kogoś szukam? Napisałam tylko, że nie wykluczam znajomości z rolnikiem, jednak obecnie nikogo nie poszukuję, ale może na wiosnę, kto wie... ;)

 

darek3: wg mnie kłótnie na forum są bezsensowne, bo tylko idiotę można z siebie zrobić. Owszem, trudno wyprowadzić mnie z równowagi, a zwłaszcza obcej mi osobie.

 

No nic, pora na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Potrzeby mam w miarę zaspokojone więc spokojnie. A że nie potrafię siedzieć w miejscu i mnie wszędzie nosi bo coś musi się dziać to już inna sprawa. Choć urodziłem się w niedziele więc powinienem być z charakteru "leniwy" to tak nie jest. A z tym języczkiem to trochę na rozluźnienie atmosfery ... na tym kończymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj