kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

mówicie pół roku to mało na poznanie tak,  moi dziadkowie pobrali się po miesiącu, dla tych co zaraz zaczną, babcia nie była w ciąży, wytrzymali ze soba 59lat razem, więc nie mówcie ze się nie da bo się da, i nieraz jest wesoło:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomek ,ale to inne czasy były ,zupełnie inne . Ludzie, też inaczej wychowani . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Dziewczyny nie były takie pyskate, a chlopacy nie myśleli tylko o jednym......;-). Ludzie mieli do życia i w sobie więcej pokory. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Ja znam 2 pary ktore po pol roku od poznania wzięły ślub. Kilka lat minęło a oni dalej w sobie zakochani:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

ja ja znam kilka które wzięły szybko i równie szybko się rozwiodły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo jak się nie naprawia i idzie w swoją stronę to tak jest, dziadkowie mieli ciężko 3 dzieci im zmarło, nie było w tedy nic, które małżeństwo by przetrwało takie coś dziś chyb naprawdę silne i uparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Życie to nie bajka. Życie to je bitwa. O wszystko trzeba walczyc o nasze małżeństwa tez. Trzeba sie starać rozmawiać wybaczać przepraszać. A przedewszystkim sie modlić. Bo wiara ma wielką moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Dziewczyny nie były takie pyskate, a chlopacy nie myśleli tylko o jednym......;-). Ludzie mieli do życia i w sobie więcej pokory. ;-)

No już nie przesadzaj,że myślimy tylko o jednym bo czasami zdarza się pomyślec o czymś innym :lol:

Zwiastun super najlepszy Grzesiu "nagle te dwa nowe ciągniki mi sie zepsuły" :lol:

Rolstudent to troche szkoda,pewnie na rękach przestałeś księżniczke nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Łukasz to gdzie masz tą swoją Okruszynkę? Kiedyś wspominałeś coś o niej na forum

Oj widzisz ja sie nakrecalem a ona stwierdzila że chemi nie ma. I trudno sie mówi. A szkoda. Choc dalej jej życzę wszystkiego najlepszego ;-)

 

Dla Grzeska to ja szczeze wspolczuje wiem ze mial potwornie trudne żniwa. A to jego roczny dochód. Stres dal sie we znaki.

Edytowano przez rolstudent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf235angol    7

Na jego miejscu ciągną bym ją przed ,ołtarz a nie płakał nad dwoma traktorkami :D  :D

Grzesiu a od czego są serwisy  ;)  ;)  ;)

A co do związków jeżeli oboje mają trochę oleju w głowach to będzie git :D  :D  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

No jak chemii nie było to trzeba ją było wziąć do Rossmanna tudzież jakiejś innej Sephory :D 
nie obraź się bo tylko żartuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Nie żeby coś ale jednak chemik dobry musi z Ciebie być. Wiesz na studiach chemia wymiata :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

heh,ja po prostu nie spie,tomnie nie tłumaczy ,dlaczego czytam wpisy plantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj