Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam Mam mały problem z filtrem pompy hydraulicznej posiadam ciągnik Zetor 7045. Podnośnik wszystko podnosi nie opuszcza samoczynnie tylko bardzo wolno podnosi i na wysokich obrotach. Wnioskując z różnych opini i tematów na forach doszedłem do wniosku ze ten oto filtr może być zanieczyszczony. Mój problem polega na tym ze nie wiem gdzie ten filtr się znajduje i czy się go czyści czy wymienia :D Jak by ktoś mógł zrobić zdj lub jakiś skan z instrukcji napraw byłbym bardzo wdzięczny :D

Z góry dziękuje :)

FINN    988

filtr masz siatkowy, przy pompie u dołu , jak zerkniesz pod tylni dolny zaczep to to powinienieś go zlokalizowac, bo jest umieszczony na tej pokrywie od pompy musisz odkrecić go i przepłukać lub wymienic...

Radekk    154

W 7045 są dwa filtry. Jeden jest umieszczony przy pompie olejowej,trzeba wypuscić olej , zdjąć całą pokrywę dolną, na niej jest pompa a przy niej przykręcony filtr siatkowy. Drugi filtr jest na powrocie oleju i jest to magnes z siatką wkręcony na górnej pokrywie podnośnika. Jest to identycznie jak w c 360.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Prawdopodobnie pompa do wymiany.Może też gubić olej na odcinku od pompy do rozdzielacza tak jak u mnie było,tulejka wchodząca wrozdzielacz za głeboko weszła, zerwało oring i olej uciekał.

sebastian84    5

nie wiem jak jest w zetorze 7045 ale w starszej seria to była taka gałka do regulacji szybkości przepływu oleju, a może to właśnie u ciebie jest zle to ustawione .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się