Zaloguj się, aby obserwować  
tabaluga797

Ile kosztuje deutz agrolux 65 nowy i jaki wybrac ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tabaluga797    1

Witam mam zamiar zakupic nowy ciagnik i nie wiem ktory wybrac jd 5055e czy agroluxa 65 no i orientuje sie ktos ile kosztuje agrolux 65 ?? Chodzi mi o nowy ciagnik. Do pravy na 3 ha . Brany bedzie na prow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

proponuje skończyć podstawówke a potem brać się za gospodarstwo, nie ma dokładnych wytycznych co do PROW a ty juz kupujesz na niego ciagnik :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

proponuje skończyć podstawówke a potem brać się za gospodarstwo, nie ma dokładnych wytycznych co do PROW a ty juz kupujesz na niego ciagnik :lol: :lol: :lol: :lol:

ty nawet zerówki nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

proponuje skończyć podstawówke a potem brać się za gospodarstwo, nie ma dokładnych wytycznych co do PROW a ty juz kupujesz na niego ciagnik :lol: :lol: :lol: :lol:

na dzialanie 126 jest nabor i dofinansowuja do 90 procent jestli sie ktos z vatu rozlicza a jezeli nie to 67 procent dla twojej swiatomosci . Moje pytanie jest inne ale widze ze nikt mi nie doradzi

 

Na te 3 ha to co najwyżej konia możesz sobie na prow kupić.

jak nie wiesz to sie nie udzielaj bo twoje komentarze sa zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

zn musiała być powódź albo coś takiego i można było takie coś wziąć?

tak. Bo to jest dzialanie dla tych ktorych gospodarstwa ucierpialy w kleskach pogpdowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caselampo    6

a i tak jestem dużo mądrzejszy od Ciebie ahaha

 

Ja bym brał agroluxa bo napewno miej spali a df nie są takie złe

Edytowano przez Marcin91
obrażanie innych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Gość
      Przez Gość
      .
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez navara
      Jak odkrecic zwolnice stanolem na tym zabezpieczeniu co trzymam srubokretem w lewo w prawo to sie odkreca ??

    • Przez DARO76
      Witam.
      Mam dylemat jaki ciągnik wybrać Ursusa C-360 czy może Deutz D 7006 .Oba ciągniki są w podobnej cenie i oba mają nie naganny stan.Deutz jest sprowadzony z Szwecji i rocznikowo jest starszy od C-360 o 12 lat. Może ktoś z kolegów użytkuje takiego Deutza i napisze jak się sprawuje czy nie ma problemów z częściami itp.Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj