Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
demon17

Samorownica Silver

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie dosyć że temat zdublowany, to jeszcze napisany z błędem !!!!

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrus19
      Co myslicie o kupnie ciągnika same silver 95 używanego na gospodarstwo 45ha z przeznaczeniem jako głowny ciągnik w gospodarstwie > O opinie proszę użytkowników silverów, jakie spalanie, jak z częsciami ???
    • Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez samesilver
      Mam problem z Same Silver 130, a mianowicie gdy wciskamy sprzęgło i dodamy gazu(np. przy ruszaniu) to po delikatnym puszczaniu sprzęgła zaczyna ono strasznie hałasować. Tak samo jest, gdy np. jedziemy ciągnikiem na wysokich obrotach i trzymając wciąż na gazie naciśniemy sprzęgło. Czasem nawet gdy ciągnik już ustanie, hałas nadal jest. Co może być tego przyczyną? Jak temu zaradzić? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez kuba3395
      Witam ! Chciałbym was zapytać na jaki ciągnik zamontować ładowacz czołowy ? Same Silver 100.6 czy Zetor Forterra 11441 ?
    • Przez gseries
      Witam!
      Drodzy forumowicze, zastanawiam się nad kupnem ciągnika o mocy 85-95km. Rocznik 1995 i w górę, cena max 60 000 zł. W oko wpadły mi wyżej wymienione modele, czyli MF 6140, Same Silver oraz Lamborghini Premium. Wszystkie mają swoje wady i zalety, chciałbym abyście podzielili się opinią na ten temat, a może zaproponowalibyście coś innego. Z góry dzięki
      @edit Powiedzcie mi, jak w Same i Lambo wygląda sytuacja z hydrauliką, czy można mieszać oleje czy tak jak w MF może skończyć się to dużymi kosztami?