Skocz do zawartości
hopper5

Problem z silnikiem

Polecane posty

hopper5    19

Witam. Podczas dzisiejszej pracy w polu Mtz-em 82 (96r.) z broną aktywną odmówił posłuszeństwa. W pewnym momencie zdusiło go puszczając czarny dymek. Teraz kręci ale jak by miał jakieś obciążenie i rzecz jasna nie zapali. Od czego zacząć rozbieranie co by się na darmo nie narozkręcać Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny

Edytowano przez hopper5

mtracz    71

Podczas zapalania jest dym z komina?

To zależy od czego chcesz zacząć. Od tego dlaczego nie zapala, czy dlaczego coś go trzyma podczas kręcenia. Bo to dwie różne drogi, chociaż i tak mogą spotkać się w jednym punkcie.

Wiadomość z agroFakt.pl

hopper5    19

Jest biały dym, ale jest odkręcony filtr powietrza. Wału ręcznie nie obróce. Rozrusznik go obraca

jahooo    244

Spuśc olej i zdejmij miskę - to 15 minut roboty. Stawiam na obróconą panewkę. Tzn. ona się obróciła jakiś czas temu, a teraz po prostu wyrobiła stanął wał. Inna ewentualność do urwane denko tłoka, ale nic nie pisałeś o stukaniu. Patrzyłes na ciśnene oleu, czy nagle nie znikło ? Pewnie nie. Jeśl ciężko kręcić wałem, to ma on duże opory, a to świadczy w sumie o jednym - panewki, ale życzę szczęścia, żeby nie.

mani51    57

Tak mi się przypomniało że u mnie kiedyś we Władku jak oberwało klin na wale i przestawił sie na rozrządzie to też kopcił na biało a nie odpalał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się