Skocz do zawartości

Polecane posty

kzarczyn    0

Witam

Planuję wymianę licznika motogodzin w C-360 na jakich stabilniejszy i potrzebuję kilku informacji.

Jaka jest średnica zewnętrzna licznika w MF255, wymiar kwadratu linki, jaki gwint ma linka i w którą stronę się kręci (w C-360 kręci się w lewo) ?

Edytowano przez kzarczyn

mtracz    71

Zauważ jedną rzecz. Wskazówka licznika C-360 wychyla się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, a w MF255 w przeciwną.

Piszesz, że linka w C-360 kręci się w lewo, ale jak na nią patrzysz, bo ja jak na nią patrze to powiem że w prawo. :P;)

kzarczyn    0

A co za róznica, w którą stronę się wychyla?

Podpinając wiertarkę pod linkę w C-360 aby licznik działał muszą być lewe obroty.

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Naprawdę nie widzisz różnicy? Czy sobie jaja robisz z poważnych ludzi? :huh:

kzarczyn    0

Nie wnosisz nic do tematu. Czy to nie jest niezgodne z regulaminem forum?

Podałbyś przynajmniej średnicę zewnętrzną, bo może nie warto zawracać sobie głowy.

Jak linka kręci się w tą samą stronę to kierunek wychylania wskazówki jest jedynie elementem estetycznym.

Rolnik1973    1275

Średnica taka sama, ale jak założysz do 60 to wskazówka będzie stać na 0 oparta o ogranicznik, a mtg będą szły do tyłu.

hubertuss    492

Jeśli chcesz mieć jak mówisz stabilniejszy licznik zmień linke. Podejżewam, że nie stabilność związana jest z drganiem wskazówki. A ta drży z powodu linki, która jest gdzieś lekko zgięta.

Jak ktos pisał wystarczy popatrzeć na cyferblaty aby dostrzec, że zamiana na zegar od mfa nic nie da.

balcerek1    91

Witam

Planuję wymianę licznika motogodzin w C-360 na jakich stabilniejszy i potrzebuję kilku informacji.

Jaka jest średnica zewnętrzna licznika w MF255, wymiar kwadratu linki, jaki gwint ma linka i w którą stronę się kręci (w C-360 kręci się w lewo) ?

W c 360 linka kreci się w lewo a w 3p lub mf 255 kreci się w prawo i nic nie wykombinujesz.Jak falują ci obroty to wymień linkę a może masz zegar tandetę kup oryginał http://allegro.pl/licznik-motogodzin-ursus-c-330-360-polski-mera-i3546012060.html :huh:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek1693
      Witam czytałem dzisiaj temat o liczbie mtg w ciągnikach i pomyślałem żeby założyć coś podobnego ale o samochodach. Ja może nie mam własnego samochodu ponieważ ma dopiero 15 lat, Ale mój tata ma Opla Astre 2 Przebieg to: 202586 km
    • Przez bartekm66
      witam
      mam problem z obrotomierzem - licznikiem motogodzin w moim zetorze 7045
      otóż obroty wskazuje normalnie ale motogodziny to różnie czsami potrafi "zaciąc się"i nie pracowac przez 10 i wiecej godzin a czasami kręci jak szalony
      czy jest to wina samego licznika czy tez może pradniczki przy silniku
      miał ktos taki przypadek ???
    • Przez wikizal20
      Wtam,pytałem was niedawno o hamulce i jeszcze raz dziękuj za podpowiedz, która mi pomogła.Morze ktoś wie gdzie morzna kupić licznik motogodzin do mf 390 nie na linke tylko kable taki jest w moim MFie. A czy da się go naprawić?. Z góry dziękuje za podpowiedz.
    • Przez radecki2
      witam mam okazje kupic mf 255 86 rok w oryginale od pierwszego własciciela za 22tys i tu pytanie czy warto?bym zostawil sobie lub na chandel.Co wy na to?
    • Przez info533527302
      Ogrzewanie z tłumnika

http://fotozrzut.pl/zdjecia/8138a644b1.jpg