Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinek16marcin

Nie równa praca silnika Same Roller

Polecane posty

piechur    3

Ten silnik tak ma jest on 3 cylindrowy i na najwolniejszych obrotach w celu oszczędności paliwa dawkę dostaje ci drugi sów i dlatego nierówno pracuje a powyżej 1000 obr się uspokaja

nie nie, mi nie chodzi o to, tylko o te duże wahnięcia obrotów, po prostu tego kiedyś nie bylo, on po prostu przygasa, dusi się co jakiś czas na obrotach jałowych,bez obciążenia,na dużych obrotach tego nie widać,a na tych jałowych potrafi go nawet zgasić to dławienie . może uda mi się nagrać lepszy filmik, nie wiem czy to moze filtr paliwa, pompa paliwowa? czy nieszczelność układu paliwowego? ale filtr paliwa był niedwano wymieniany.. postaram się nagrać filmik na którym bardziej się dławi, wtedy będzie lepiej widać, ale dzięki za odpowiedz:)

Edytowano przez marcinek16marcin

Wiadomość z agroFakt.pl

jaffa    1

U siebie w rollerze mam podobnie, nawet potrafi zgasnąć ale dzieje się tak tylko po paru dniowej przerwie w robocie jak stoi w garażu i już na zimę mam zaplanowane szukanie dziury w układzie paliwowym. Filtr i pompkę paliwa wymieniłem i to nic nie dało.

No własnie u mnie też potrafi zgasnąć, dziś go odpowietrzylismy, nie wiem skąd bylo tyle powietrza, ale narazie po tej czynności jest okej, zobaczymy jak jutro bedzie po robocie. :)

lukas0076    0

Witam w moim rollerku też tak sie działo. wymiana filtra paliwa plus wyczyszczenie ukladu (szklanka, pompka) i narazie jest w porzadku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować