Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam , za nie długo będzie kasa a drugi ciągnik będzie potrzebny , do orki ,transportu, i kombajnu orlik . Stara c360 nie wyrabia , non stop się sypie mimo licznych remontów ;/ Do rzeczy :) Potrzebuję ciągnika o mocy do 70 km , najlepiej 4x4 .Ziema jaką dysponuję to 13 ha (4-5 klasa) oraz kasą 30 tyś . Myślałem nad LTZ ale za bardzo nic o nim nie wiem ;/

Edytowane przez chorzel221
Opublikowano

Masz do wyboru w takiej cenie i wymaganiach zetory, 7045, 7245, 6245 itp ;)

Ewentualnie mtz, za 30tys kupisz z lat 90tych, ale do kombajnu to chyba nie bardzo, natomiast do transportu idealny.

Opublikowano (edytowane)

Czemu nie c385 ?

Ten same fajny ;) ale deutz za mocny xD

Mam strasznie zacofanego ojca ... Dla niego sprzęt zachodni to same kłopoty ...

Edytowane przez chorzel221
Opublikowano

Znając życie to taka tania c385 to bedą same kłopoty :P Na dzień dobry półbiegi pewnie rozwalone :D

 

A ten Same za tą cenę też mi się podoba - kiedyś oglądaliśmy Explorera 55 bez 4x4 ale był kompletnie zmasakrowany i do cna wyeksploatowany...

 

Za podobną sumę można jeszcze znaleźć Landini 6550 & 7550, Massey Ferguson 675, Valmet 605 & 505

Opublikowano

Wiesz teoretycznie nie jest tragicznie ale osobiście bym bez 4x4 na główny nie kupił.

Nie bój się zachodnich marek one nie gryzą...

Ja się nie boję :P Tylko tata jest uprzedzony bo "sąsiad mówił ......" i sami wiecie co -.-

Opublikowano (edytowane)

Mój miał kiedyś podobnie - do czasu aż się kupiło 1 zachodni ciągnik Deutz-Fahr'a Dx4.50 tez były rozmyślania o Zetorze ale na szczęście na nich się zakończyło :D

Oczywiście nie neguje tej marki bo w gospodarstwie pracują do tej pory 2 Zetory od nowego i są to prawie niezawodne maszyny ale nie oferują one takich rozwiązań ani takiej ergonomii która znacząco podnosi komfort pracy. ;)

Nie zapatruj sie nigdy na nikogo(zwłaszcza na jakiegoś uprzedzonego sąsiada który pewnie do dis maluchem gania) zawsze miej swój rozum i nim sie kieruj...

Zerknij na tego:

http://tablica.pl/oferta/deutz-fahr-dx-4-10-ID3daOn.html#13de45a9f0

Edytowane przez MgrLukash
Opublikowano

zachodni nie oznacza same kłopoty a ns sąsiada to bym się nie oglądał posiada zachodni sprzęt że tak się udziela. ja miałem mam do czynienia z zetorem niestety i po prostu dla mnie to jest szrot nie ciągnik. w nim co chwila jest coś do naprawy zero komfortu wszystko wyje a ciężko chodzi a idź pan w ch.. z taką robotą. gdy sam jechałem nim w pole to nie miałem pewności że coś w nim się nie ro***erdoli. ja najchętniej bym go zmienił ale niestety mój brat nie zostaje na gospodarce a on by tylko go przerabiał choć to pieniądze wyrzucone w błoto.

Opublikowano (edytowane)

Mój miał kiedyś podobnie - do czasu aż się kupiło 1 zachodni ciągnik Deutz-Fahr'a Dx4.50 tez były rozmyślania o Zetorze ale na szczęście na nich się zakończyło :D

Oczywiście nie neguje tej marki bo w gospodarstwie pracują do tej pory 2 Zetory od nowego i są to prawie niezawodne maszyny ale nie oferują one takich rozwiązań ani takiej ergonomii która znacząco podnosi komfort pracy. ;)

Nie zapatruj sie nigdy na nikogo(zwłaszcza na jakiegoś uprzedzonego sąsiada który pewnie do dis maluchem gania) zawsze miej swój rozum i nim sie kieruj...

Zerknij na tego:

http://tablica.pl/of...html#13de45a9f0

Dzięki za linka :D ale tak daleko po niego jechać mi się nie paczy , 100 km max :) jestem z okolic Włocławka

 

Co myślicie o tym ? http://tablica.pl/oferta/sprzedam-ID3um0B.html#7ee4da4950

Edytowane przez chorzel221

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez vitoma
      Czesc
       
      Czy moge zamiast zalecanego Hipola 6 uzyc do C330/360 oleju przekladniowego klasy 80W90 "zachodnich" firm ? Np. castrol, elf, mobil, valvoline ?
       
      oczywiscie planuje calkowita wymiane oleju. do tej pory byl zalany hipol 6.
       
      Z tego co widze to obecnie produkowany przez Orlen Hipol 6 rowniez ma klase 80W90, i jakis oznaczenie GL-4 . Nie wiem co ono oznacza.
       
      Jest tez olej Orlen Agro 80W90.
       
      Czy wszystkie wymienione moga zastapic orginalnego Hipola 6 podczas wymiany?'
       
      dzieki
      pozdrawiam
      Piotrek
    • Przez masseyferguson255255
      Witam. Mam problem dziś podczas wyjazdu w czasie jazdy (10metrów) wyskoczył dźwignia sterowania reduktorem i wskoczył tak jakby luz, choć bieg był włączony, teraz w ogóle nie reaguje na biegi na każdym biegu jak na luzie i na biegach szosowych i na terenowych, proszę o pomoc co jest grane. z góry wielkie dzięki.
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v