Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MajsterMarian

Sieczkarnia do Ursusa C-385

Polecane posty

WItam,

Mam w planach zakup używanej sieczkarni do QQ i tu tkwi problem, jaka sieczkarnia do C-385? Bedzie pracowala na 1,5 Ha, najlepiej jak by miała gniotownik lub cos w tym rodzaju. Jeśli będą potrzebne jakieś informacje to pytajcie.

Z góry dziekuje i pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    414

Która lepsza to odpowiedzieć nie potrafie... każdy tu na forum chwali swoje, poczytaj. Ja w zeszłym roku przesiadłęm sie ze zużytej MB 220 na MB 300 prawie nówke wiec narzekać na te maszyne nie moge, jedynie denerwuje brak większej ilości biegów w U 5314 który ją ciągnie. A z ciekawości chetnie bym wypróbował tego Pontigera bo miał przychylne opinie tu na forum. A więc czytać i czytać forum

maroko    3

pottinger - bardzo dobre sieczkarnie - trwałe :), sam mam mex 2s...na razie 0 awarii, tylko przy kupnie musisz uważać - niektóre sieczkarnie żeby poprawnie pracować potrzebują 1000 obr./min. na WOM

lukbold    414

Jeśli gościu pisze uczciwie to wg mnie maszyna warta zainteresowania... chętnie bym przetestował

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez oFsik
      Witam, jaką i za ile można kupić, nową sieczkarnie do bizona z056?
    • Przez adrian3344
      Witam, tak jak w temacie wie ktos jaka moze byc przyczyna??

Myślę ze to wina kół pasowych, ale może sie myle i przyczyna jest inna.
    • Przez johndeere975
      Witam. Ponownie z prośbą. Kupiłem sieczkarnie kielecką do Fortschnitta E514 z napędem od odrzutnika i jest problem z założeniem i nie mam gdzie podpatrzyć jak zamontować. Mam instrukcję ale przydałyby się jeszcze fotki zamontowanej sieczkarni. I tu wielka prośba do forumowiczów, proszę o zdjęcia zamontowanej sieczkarni na adres pprzemekk8@wp.pl Z góry dziękuję .
    • Przez Simmi
      Witam. Ostatnimi czasy rozglądam się za wymianą mojej sieczkarni na troszkę bardziej wydajną. 
      Chcę, abyście mi doradzili jaką sieczkarnię wybrać, aby dobrze sprawowała się w koszeniu 4 rzędowym hederem lub kemperem 3000.
      Na oku mam:
      - Claas Jaguar 685SL,
      - New Holland 1905 lub 2205,
      - John Deere 5830,
      - Mengele SF5600.
      Która z tych sieczkarni Waszym zdaniem najlepiej wypada pod względem bezawaryjności, spalania oraz dostępu i ceny części zamiennych. 
    • Przez ernestproxima90
      Jaką sieczkarnie do 150 tys wybrać?