Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
abuk14

Valtra A czy JD 5020 ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra
Kris017    1

Według mnie są one na jednej wysokości co do wyboru.. Ale sam osobiście wole JD... A jaka cena tych modeli ???

Nie ma lepszego od John deere-a :)

MarcinPykuS    64
Według mnie są one na jednej wysokości co do wyboru.. Ale sam osobiście wole JD... A jaka cena tych modeli ???

Zgadzam się, ciągniki bardzo wyrównane, ciężko zdecydować który jest "lepszy"...może by zrobić głosowanie...?? :(

A co do ceny to musisz podać dokładne modele... :(

Wiadomość z agroFakt.pl

Adik_ziel    3

Ja bym wybrał JD;] ale to jest kwestia gustu i przyzwyczajenia ! ! xD

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

ursusc330    0

ja tez bym wolal JD bo zabardzo nie lubie valtrar ale tak jak mowi Adik_ziel to kwestia gustu i przyzwyczajenia :(

jaro    165
Zgadzam się, ciągniki bardzo wyrównane, ciężko zdecydować który jest "lepszy"...może by zrobić głosowanie...?? :(

A co do ceny to musisz podać dokładne modele... :(

Podobny temat już był-co do wyrównania...moim zdaniem są to ciągniki bardzo "niewyrównane"-a dlaczego ?-wystarczy poczytać co nieco na AF

timasz    52

moim zdaniem bardziej wyrownane byloby porownanie jd 5020 z valtra n teraz jest produkowana w nizszym zakresie mocy seria a ma dosc skape wyposazenie np rewers mechaniczny jest to prosty ciagnik a jd jednak ma troszke tej elektroniki i najlepiej bylo by brac serir premium hyba ze ktos stawia na maksymalna prostote to jedynie seria A

Chota    1

a ja bym wybral valtre bo mniej pali ma fajniejsze wnetrze i ja do jd nigdy nie mialem przekonania

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

timasz    52
a ja bym wybral valtre bo mniej pali ma fajniejsze wnetrze i ja do jd nigdy nie mialem przekonania

w mojej okolicy jest kilka jd jeden 5720 wlasciciel mowi ze to dobry ciagnik tylko ze duzo pali i przeglady sa drogie zreszta valtra pewnie miala by tylko troszke tansze przeglady wydaje mi sie ze w tym porownaniu df powinien miec najtansze przeglady a i zuzycie paliwa ma niskie co w gospodarstwie mlecznym jest bardzo wazne z powodu duzej ilosci lekkich prac

pioter    45

co do zuzycia paliwa Valtry A to wypowiadał się jeden użytkownik, i wcale nie chwalił... :(

jeśli chodzi o wyposażenie to valtra nie ma szans z tym JD...ceny serwisu pewnie bedą podobne.porównanie JD5720 do mniejszej N też nie bardzo, bo N-ka jest cięższa- chyba :(

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym wybrał John Deera :( . Ciągniki te są bardziej wytrzymałe niż Valtra

jaro    165
a ja jestem za valtra moim zdaniem jest ona troche lepiej wykonana od jd

Będę przykry-nie "trochę lepiej"-a sporo gorzej wykonana jest ta seria "A"-mówię to ja -właściciel JD ,który swego czasu miał też chrapkę na Valtrę A 85-ale mu przeszła-ZWŁASZCZA po "organoleptycznych" :( oględzinach

Olik    0

Valtra serii A to jest ciągnik słabej klasy, wszystko jest tam mechanicznie...osobiście miałem okazje przetestować przez parę dni Valtre A 95 to nie przypadła mi do gustu...nie radziła sobie w orce z moimi Ibisami 3*52 a inne marki takie jak Claas, DF, Same, McCormick porównywalnej mocy z nimi śmigały :(

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Xardas321
      mam dylemat nie wiem co wybrać zetor crystal 150 czy moze new holland t6.145. Byłby to główny ciągnik w moim gospodarstwie na areale 40h
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Który z podanych ciągników sprawdziłby się najlepiej jako główny ciągnik na 25ha gospodarstwo. 
      Który jest najmniej awaryjny, czy Fendt spali mniej niż JD'y.
      Jak jest z cenami części zamiennych i ich dostępnością.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez Karolc360
      Witam interesują mnie te dwa bliźniacze modele czy ktoś je posiada jak z eksploatacją?, a co wy o nich myślicie ciągnik pracował by głównie przy kosiarce-rozdrabniaczu zamiast starej poczciwej c360

• Przez jendrek88
      Witam wszystkich interesuję się kupnem tego modelu ciągnika,czy ktoś jest w stanie mi poradzić czy to dobra decyzja czy lepiej się wstrzymać? proszę o opinię w tym temacie.

• Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.