Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    366

Witam mam problem z zegarem od obrotów wom i silnika .. chodzi o to ze co jakis czas sie wyłancza i włancza sam .. mieliscie z tym problem ? co moze byc przyczyną ? bardzo prosze o pomoc

Nikita_Bennet    100

mi wskazywał cuda, wymiana na nowy w ramach gwarancji + tekst że teraz będzie wskazywał inaczej obroty, moja wizyta u dealera że serwis nie umie zaprogramować go, potem jeszcze jeden przyjazd i ustawili ten nowy poprawnie.

padre1989    9

miałem to samo :) teraz sie wyłączył i wogole nie dziala :) dawalem do elektronika go to nic nie znalazl wiec niewiem czy to wina instalacji czy zegara

Wiadomość z agroFakt.pl

Michalmeer    366

instalacja jest raczej ok chyba licznik zdycha ... tak mi sie wydaje ..a wie ktoś ile moze kosztować ?

johenek    3

Ja miałem to samo... wystarczyło przeczyścić styki w tej kostce, oraz wczyścić masę całej deski roździelczej(u mnie jest po lewej strony niebieskie kable) :)

wiktor27    1

panowie wymieniałem pół roku temu zegar obrotomierz bo wsazuwka się zacinała i teraz to samo co może być belarus 820 gwarancjia ;[ :mellow: ;[

padre1989    9

u mnie to bylo przy pelnym obciazeniu alternatora przy oswietleniu roboczym tez sie zacinal a jak wylaczysz wszystko gra gitara

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się