Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MateuszT25

Wyjście hydrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez jerzy12
      Potrzebuję informacij na temat sterowania i ustawienia podnośnika hydraulicznego w Case MXM 140.Proszę o szybką odpowiedź.

Proszę o kontakt osoby , które posiadają ciągnik case MXM 140. Chciałem porozmawiać o tym ciągniku. Szczególnie interesuje mnie sterowanie podnośnikiem.
    • Przez Arek
      Same pokrywki z klapką bez problemu można dokupić ale czy ktoś wie gdzie można dokupić takie pokrywki z wyjściem na zbiorniczek oleju ?
    • Przez asdafi
      Witam serdecznie!
      Posiadam mf'a 698 z ładowaczem czołowym i zakupiłem teraz prasę Claas Rollant 46 rc. Do ładowacza wymagane są dwa wejścia hydrauliczne a do prasy aż trzy z czego jedno do podnoszenia podbieraka. Z tyłu mam 4 wyjścia i jedno u góry lecz nie działa. I mam pytanie do użytkowników tego ciągnika, od czego jest dźwignia która znajduje się przy dźwigni od podnośnika. Wydaje mi się, że jest od tego piątego wyjścia hydraulicznego lecz gdy poruszam ta dźwignia nic się nie dzieje i nawet nie czuć żadnego oporu gdy nią poruszam.
    • Przez Bobbi
      Witajcie. Proszę o poradę, bo jestem zielony w sprawach hydrauliki ciągnikowej... Pod które wyjście hydrauliczne w zetorze 8111 (mam ich 6) podpiąć pług obrotowy z jednym wężem? Pytam, bo muszę wymienić gniazdo (wszystkie czeskie) na euro, a nie chcę tego robić "na pałę"... A może wszystkie od razu wymienić? Do tych nie ma ani przejściówek, ani wtyczek... Podpowiedzcie, z góry dzięki.