Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Trojan

Orbitrol mały wielki problem

Polecane posty

Trojan    0

Witam. Otóż dzisiaj jak rozbierałem orbitrol to z tej jednej "dziury" wyleciała taka kulka, śrut i nie wiem teraz gdzie ją wsadzić..

To ta kulka:

oy04.jpg

A to wyjścia orbitrolu:

9zri.jpg

T - powrót do zbiornika

P - zasilanie z pompy

L i R - wyjścia do siłownika

I po zdjęciu kostki:

ytcn.jpg

Czerwonymi kółkami zaznaczyłem dziury do których mieści się ta kulka czyli są dwie możliwości z których ona wyleciała, jak ją wsadziłem do tej pierwszej (u góry) to siedzi prawie że nieruchomo, a jak wsadziłem do tej drugiej dziury na dole to kulka swobodnie "lata" po tym kanale zaznaczonym zieloną linią i na końcu wpada w taki jakby dołek po prawo... Także przyszła pora do składania a ja nie wiem gdzie włożyć tą pie*rzoną kulkę ;x Pomóżcie :(

Orbitrol to Danfoss B100 ON

p7nq.jpg

Edytowano przez Trojan

tomek73    189

Nie pamiętam dokładnie, ale z tego co pamiętam to ona jest wkładana od dołu, w tą śrubę 10mm. Robiłem go z 3 lata temu.

Tam jest jedna śruba z bolczykiem z 2 cm i tam chyba powinna być. Według mnie to będzie raczej P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez Gregu
      Witam,
      Potrzebuje pomocy- mam Zetora 5211, rok prod. 89r. Chce założyć do niego wspomnaganie bo po 1. cięzko juz ukręcić tą kierownicą 2 są duże luzy w układzie kierowniczym i poradzono mi ze jak założe wspomaganie to te luzy nie bedą odczuwalne.
      Wiem, że jest jakies serwo wspomaganie produkcji Tureckiej które można kupić za ok. 1400 zł (kompletne do założenia) tylko nie dają na nie gwarancji. Mozna tez kupic orginalne Czeskie ale tu juz sam siłownik kosztuje ok 1100 zł a gdzie pompa i reszta... wyjdzie pewnie razem koło 3 tysi. Czy może ktoś wie gdzie można kupic ten Turecki komplet ??
      Czy ktoś wie czy można założyć do tego Zetora wspomaganie na orbitrolu? ile by to kosztowało i czy jest lepsze niz serwo?
      z góry dzieki za wasze podpowiedzi
    • Przez micro16
      Panowie wiecie jak zamienic mile na km/h (dodam ze jest komputer na slupku), I co moze byc ze kierownica ciezko chodzi szczegolnie na niskich obrotach na wyzszych jest lepiej ale to nie jest to, czy to juz orbitrol bedzie padal czy jeszcze idzie cos podregulowac ???
    • Przez kazimierz604
      Gdy zamontowałem orbitrol 80. Siłownik pracuje bardzo dobrze tylko grzeje sie bardzo pompa. Jaka może byc tego przyczyna?
    • Przez wajcha
      Witam problem tego rodzaju ze jak podnosze tura,albo podnosnik z tylu ,to przycina sie orbitrol.Polbiegi dzialaja dobrze.
      Gdzie zmierzyc cisnienie na tej pompie,i jakie powinno byc.Dzieki za rady