Zaloguj się, aby obserwować  
KOSTEK12

nowy nabytek JX100U - problemy

Polecane posty

KOSTEK12    18

Witajcie,niedawno stałem się posiadaczem CASE JX100U i jak to po zakupie już są małe problemy,mianowicie nie przełącza się na zająca tzn. jeździ na wszystkich biegach ale tylko na żółwiu druga sprawa to kiepski akumulator i trzeba by kupić nowy,ale wymiary jakie on posiada(480x180) są niespotykane najwięcej jest o wymiarach 515x180 czy to jest zakup tylko w serwisie? Proszę o pomoc w tych dwu sprawach-dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Jeśli kupiłeś go nowego to zgłoś to na gwarancji.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

JX100U był produkowany 10 lat temu.

Co do zmiany półbiegów- we własnym zakresie możesz sprawdzić czy działa przycisk włączający zająca- rozbierz dźwignię i sprawdź czy prąd płynie po kablach po wciśnięciu przycisku.

 

Co do akumulatora to słyszałem że CNH stosuje nietypowe rozmiary akumulatorów żeby móc montować tylko te dostępne w fabrycznych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

kiedyś oglądałem akumulatory w serwisie NH i ceny nie były jakieś przerażające, u mnie oryginał jeszcze działa, a ciągnik wyprodukowany w 2005 roku , więc jeśli jakościowo są dobre to nie szkoda i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18

no właśnie z tym akumulatorem tak myślałem,co do półbiegów tak zrobiłem jak radzi kris14 i prąd płynie po wciśnięciu przycisku tak że nie wiem co robić dalej czyżby też tylko został serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

Najprawdopodobniej tak...:D

Nówka...?


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18

no nie wiem czy tak będę miał się z czego śmiac a ciągnik jest z 2003r. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukas_jestem
      Mam problem z zaczęciem beli, czy ktoś już sie z tym uporał ? Da sie to jakos wyregulować ? Takze nastepnym problemem jest zbieranie sie słomy u góry na pasach, przez co musze co 3/4 bele ja czyscić, co przy 20 hektarach prasowania strasznie zabiera moj cenny czas. Jesli macie jakies pomysły na rozwiazanie tych problemow to pomozcie, z gory dziekuje.
    • Przez tomek2201
      Witam. Czasami pojawia się problem z polbiegami. Wczoraj jak zaczynałem pracować ciągnikiem polbiegi działały a później przestały. Sprawdzałem opór na cewkach i wtyczki i wszystko wydaje się w porządku a polbiegi nie mogłem zmienić. Po odpaleniu na wyświetlaczu przeskakują od 4 do 1 i tak zostaje i nie mogłem zmienić. Dziś rano wsiadłem do traktora i wszystko działa. Czasem się tak dzieje a czasem od początku nie ma a później znów są. Gdzie szukać problemu? Dlaczego się tak zacinają?
    • Przez Darek914
      Mam problemy z temperaturą w czasie  orki temperatura wchodzi na 90 stopni raz 80 raz 85 i tak raz za razem nie wiem co jest.Nowa uszczelka pod głowicą termostat nowy ,czy miał ktoś taki problem?
    • Przez farmer-f13
      Brak reakcji podczas przełączania polbiegow w jasku 6410. Na wyświetlaczu pokazuje zmianę po czym znikają numerki z wyświetlacza i zapala się żółta kontrolka z trybikiem i niebieska "i". Pokazuje kod błędu PEC 131 i 132 udało mi się ustalić że to oznacza jakiś problem z silniczkiem krokowym ale na sucho bez opalania dzieje się identycznie 
       
    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, czy ktoś z użytkowników miał problemy z firmą "Aldesa"?  Dotyczy to budowy linii wysokiego napięcia Glinki - Recław, na prywatnych gruntach rolnych zajętych z porozumieniem albo na "dziko" :
      - niewypłacenie utraconych dopłat już za rok 2017
      - nie przywrócenie terenu do stanu pierwotnego
      - Aldesa odmawia udostępnienia do wglądu operatu szacunkowego szkód jakie poczynił wykonawca podczas budowy
      - Aldesa nie odpowiada na nakierowane do nich pisma, które określają wysokość strat poniesionych przez właściciela gruntów rolnych
      - brak jakichkolwiek negocjacji ze strony Aldesy (uważają, że rolnik powinien za nimi biegać)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj