Skocz do zawartości
JANCZAK1176

Agregat do malowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kondzioo    3

napisał byś coś więcej o tym... jak to działa... od czego sprężarka... jaki silnik... ile litrów ma butla.. <_<

JANCZAK1176    39

Działa na zasadzie jak opryskiwacz ręczny do pryskania warzyw. W ciecz w zbiornik (100 litrowy) napełniony tak80% wpompowywane jest powietrze ze sprężarki od( skota) może być od inego rodzaju napędzana silnikiem elektrycznym

1,5 kw. Włącza się i wyłącza przez włącznik ciśnieniowy od hydroforu. Dla bezpieczeństwa założony w sprężarkę jest dodatkowy zawór zwrotny bezpieczeństwa od c360. W zbiornik jest włożona rurka zakończona na zewnątrz zaworem kulowym do otwierania cieczy. W zbiornik wspawane są dwie zaślepki od wlewu i spuszczania wapna. Kran który widać służy do spuszczenia powietrza przed zalewaniem zbiornika tak dla bezpieczeństwa. Posiada 10 metrów węża zakończony lancą od opryskiwacza z dziurka fi 5 i trochę spłaszczonymi ściankami. Wózek nośny na kółkach od śmietnika , posiada manometr na zewnątrz

Edytowano przez JANCZAK1176

Wiadomość z agroFakt.pl

gregc330    3

Trzeba było to mwstawić do wynalazków w galerii . Ja do bielenia używam opryskiwacza 400litrów 10 metrów węża i lanca płasko strumieniowa od myjki wysoko ciśnieniowej

ukasz    58

Tylko po co tam montować sprężarkę. Nie lepiej zrobić po prostu zbiornik (zasada działania tak samo jak tutaj) i podłączyć go wężem ze sprężarką która w każdym gospodarstwie już jest ?

ja takie coś zrobiłem z kany króciec doprowadzający powietrze sprężarki rurka z dołu do lancy i gitara otwierasz nalewasz zamykasz i jazda po ścianach tylko zamkniecie przerobiłem bo powietrze uchodziło

fergusonki    36

Ja zrobiłem z normalnego opryskiwacza 400L :D tylko ściąłem lance i założyłem jeden długi wąż :D C-330 do wałka i jechane :D

kizak    65

kolego Gregc malujesz emulsją czy wapnem ,co na to spust przy jakim ciśnieniu cieczy ta lanca ma pylenie,jestem ciekawy patentu.przy wapnie w tym cienkim przewodzie może się zastojeć :wacko: :huh: ,przy emulsji nie zalepia rozpylacza :mellow:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się