Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miszka16    58

Witam serdecznie. W związku z tym że przymierzam się do budowy obory z dofinansowaniem z PROW chciałbym na tym forum zapytać się. Czy jest ktoś  kto korzystał już z tego programu? I ewentualnie mógłby się podzielić swoim doświadczeniem jak również polecił jakąś firmę  która kompleksowo się zajmuje takimi programami i budową

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

ChiquitaB    68

Tez sie przymierzam tzn zamierzam. Projekt praktycznie dopiety na cacy czekam teraz na projekt warunkow zabudowy zeby to zgrac i o pozwolenie bede skladal. Firma moze programami sie nie zajmuje ale tylko inwentarskimi budynkami oraz buduje je rowniez no i wspolpracowali juz z firma od ktorej hale udojowa bede bral wiec wspolpraca jest bezproblemowa. Mysle ze sam etap zeby projekt byl jak najdoskonalszy jest najwazniejszy i dobra firma budowlana oczywiscie

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

miszka16    58

Ja warunki już mam będę  składał lada dzień o pozwolenie, tylko szukam konkretnych  osób do realizacji i wyboru projektu, który przyniesie najmniej problemów.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

ChiquitaB    68

Ja za projekt robiony od zera 20tys brutto place ale jest tak jak chce. Z gotowcow placisz duzo mniej ale kazda zmiana to juz koszt do gory. Jak wybiore do budowy firme ktora projektuje to cena 50% w dol. Na razie jestem bardzo zadowolony z nich bo maja duzo wiedze i doswiadczenie. Oczywiscie zwiedzilem kilka obor podobnych do tej co bede budowal takze niektore zeczy zmienialem widzac to w praktyce aby np u mnie wyeliminowac dany blad.

• Like 1

miszka16    58

Jakoś marnie chyba z zainteresowaniem w tym obszarze bo tak mało się wypowiadają na ten temat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AnnaOrienta
      OPIS OFERTY

Agencja Pracy Orienta Polska dla swojego klienta z branży budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko Operator Ciągnika
      Praca przy budowie odcinka drogi S5, woj. Kujawsko-Pomorskie
      Rozpoczęcie pracy marzec lub kwiecień

Idealny kandydat:
      Doświadczenie w drogownictwie
      Licencja do obsługi ciągnika ,,T” lub ,,C”
      Główne zadania:
      Obsługiwanie ciągnika
      Wykonywanie ziemnych prac budowlanych
      Kontrolowanie stanu technicznego urządzania

Oferujemy:
      Zatrudnienie bezpośrednio u klienta (agencja pośredniczy tylko w procesie rekrutacyjnym)
      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się, na polskim rynku firmie międzynarodowej o ustabilizowanej pozycji na rynku,
      Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
      Pracę na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy warszawa@orientapolska.pl w temacie maila: Operator Ciągnika
      W CV należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
      Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
      Agencja Pracy Orienta działa na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347
        Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.
    • Przez MatKat8887
      Witam. Chciałam zapytać osoby które sa już po kontroli z agencji jak wyglada procedura na miejscu w trakcje przeprowadzania kontroli budynku dla loch na produkcje prosiat. Ile się czeka na kontrol od złożenia wniosku o płatność a ile na płatność? Czego się można spodziewać po takiej kontroli. Proszę o odpowiedz osoby doświadczone
    • Przez karolr2
      Witam chcę pobudować oborę na 70opasów. Chcę żeby była to obora 14x30 na rusztach lub na płytkiej  ściółce z jakimś zgarniaczem. Jestem na etapie wyrabiania karty środowiskowej, wszystkie wskazówki mile widziane .
    • Przez azzadek
      Witam, mam pytanie odnośnie budowy wałów posiewnych, Mianowicie chodzi mi o różnicę między wałem całym a wałem talerzowym, który jest lepszy? Czy jest jakaś spora różnica w ugniataniu? Przesyłam zdjęcia przykładowe oraz filmiki z YT z budowy obu typu wałów.
      LINK: 
      -wał cały z rury 500mm  - 
      - wał z talerzami  -  https://www.youtube.com/watch?v=A9PtxXoTmDM

• Przez Piszczu
      Witam koledzy. Jak to jest z tymi dotacjami,jak to wygląda szczegółowo,krok po kroku. Załóżmy,ze chcemy postawić nową obore.Z jakich dotacji wtedy można skorzystać? Jak z tym działac,słyszałem,że potrzebny biznesplan itp.Gdy sie uda to trzeba zaciągnąć kredyt i unia później przelewa jakieś pieniazki? Są osoby które sie tym zajmują i pomagają rolnikom? Czy można łączyć różne "wpsomogi" typu młody rolnik,prow.Czy warto wgl brnąć w dotacje? Milo by było gdby ktoś opisał jak to wygląda krok po kroku :) P.s za komentarze typy "nowy w Internecie" dziękuję :) po prostu jestem ciekawy zdania ludzi którzy mieli z tym styczność.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.