Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damianzb9613

Co te kontrolki oznaczają?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

123p    1

mmu7b.jpg

a ta kontrolka od czego ? mam z nią problem czasem świeci czasem nie :/

Edytowano przez 123p

123p    1

raczej coś z czujnikiem bo przed zapaleniem powinna się włączyć a gdy juz zapale zgasnąć tak ?

izydor6280    483

poprawiam sie 3 bedzie od stanu plynu hamolcowego

@123p powinna, moze zarowka spalona, a kontrolka jest od droznosci przeplywu powietrza, czyli zaswieci sie kiedy bedzie zapchany ktorys filtr powiertza

123p    1

przeczyściłem styki na czujniku i jak na razie świeci bez zarzutów. Napisałeś któryś filtr powietrze. Jest ich kilak ?

piotrekbud    1

Zaświeciła mi sie kontrolka oleju. właśnie do spuściłem bo chcę wymienic i nie wiem gdzie go wlać. Czy wlew jest na przed pompa do hydrauliki dokładnie między pompa a silnikiem otwór z korkiem ok 1cal) mowa jest o modelu ceres 85.

123p    1

U mnie jest tylko jeden :D bedzie trzeba kupić nowy :D

wie ktoś może gdzie można dostać obrotomierz do renówki ? albo z czego zamienić bo mój się zacina albo wcale ni chodzi :/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez maliniak985
      Mam problem .Nie działają mi żadne kontrolki .A stało się to po próbie rozruchu aresa 550 w zimę ze spawarki .Nie palił mi w zimę i tu kolejne pytanie czemu .Czy te ciągniki tak mają . akumulator nowy . A i jeszcze święci mi się kontrolka że niby słaby akumulator a nowy , wyczytałem że to ma powiązanie też z rewersem.A może nie ma ładowanie , coś z rozrusznikiem .?z elektryko ? Teraz nie mam problemu z rozruchem tylko te kontrolki nie działają , coś musiało się spalić ale co ?Czy to coś poważnego ? Musze to naprawić bo jak to bez kontrolek pracować POMOCY
    • Przez MichaMurzynowski
      Witam, co oznaczają kolejne pola kontrolek w ciągniku Landini 8880?

• Przez kamilmaster88
      Witam. Mam Claas-a Dominator-a 98SL Maxi z 88 roku. Problem polega na tym że włączając młocarnie i heder lampki od awaryjności ( przenośników zbożowych kłosowych pochyłego itp ) Nie gasną . A z tego co mi wiadomo gdy wszystko jest OK to nie powinny się zapalać , dopiero gdy jest awaria i przenośnik stanie to wtedy powinno się zapalać kontrolka i brzęczek dawać sygnały . Także jak widzicie mam problem z elektryką tej całej ,,centrali sterującej,, mówiąc po chłopsku wyświetlacza . Także zauważyłem dziwne latanie wskazówki na zegarze przy kierownicy , mam włączoną młocarnie i chcąc jechać do przodu posuwam lekko joistic i wskazówka od obrotów szaleje . Co jest przyczyną ? Czekam na wszelkie pomocne wskazówki bardzo dziękuję za wszelkie próby pomocy , jeśli coś wyjaśniłem niezrozumiale proszę powiedzieć , spróbuje wytłumaczyć ponownie
    • Przez slajders25
      Witam
      Nagła awaria. Podczas pracy z agregatem nagle rozłączyło skrzynię, napęd, przeżuciło z B na D i zgasły wszystkie kontrolki łącznie z tą od rewersu oprócz tej od ciśnienia eleju. Trwało to może nie całą sekundę. Następnie wszystkie kontrolki się pojawiły ciągnik ruszył i wszystko wróciło do normy. Pracowałem dalej. Po kilku minutach to samo. Awaria zawsze trwa senkundę czasem dwie Wróciłem więc do domu po drodzie kilka razy awaria się powtarzała. Przejrzałem wszystkie kable zasilające kompa, bezpeczniki, klemy na aku, przekaźniki. Pojechałem sprawdzić ale znowu to samo, z tym że jak wszystko gasło, to doszło jeszcze trzeszczenie dochodzące ze skrzyni. Po wciśnięciu sprzęgła przestawało. Na liczniku wszystkie wskaźniki (obrotomierz, poziom paliwa i temp.) chodzi cały czas. Czy ktoś mógłby mi pomóc gdzie szukać awari. Czy to awaria elektryczna czy mechaniczna.
      Trzeba w polu robić a tu taka awria ;[ i nie wiadomo gdzie szukać
    • Przez KRISS75
      Witam,miał ktoś taki przypadek:
      Po odpaleniu ciągnika migają razem półbiegi A-C na zmianę z B-D i zgasły kontrolki rewersu przód-tył(nie reaguje na zmianę)Po zgaszeniu nadal migają półbiegi.Przeczyściłem wszystkie wtyczki przy komputerze pod schodkiem.
      Za co odpowiadają te cztery wtyczki w komuterze ?Siedząć w kabinie to przednia prawa jest od półbiegów?Po wyjęciu tej wtyczki kontrolki zgasły, po włożeniu świeciły wszystkie.Przy następnej próbie odpalenia powtórzyło się to samo.Macie jakieś pomysły?Z góry dzięki.