Skocz do zawartości
UrsusCzesio

Uszczelniacz siłownika C-100

Polecane posty

UrsusCzesio    304

Witam mam taki problemik. 3 raz będę już wymieniał uszczelnienia a gównie chodzi o ten uszczelniacz ostatni na tłoczysku. Zaczęłem medytować na tym jak to faktycznie powinno być założone. Jak on powinien być. Symbolami w strone tłoka a tym stożkiem w strone tuza czy tym stożkiem do tłoka a symbolami do tuza

Mój Wladimirec podbija świat

jonkszi    66

najlepiej to kup c110 a co do tego to może zobacz w katalogu części tam jest pokazane co jak idzie

UrsusCzesio    304

Tylko po co Niemam takich maszyn co potrzebuja wiekszego udźwigu a dobrze zrobiony C-100 będzie trzymał dłuuugi czas tutaj coś jest nie tak skoro 2 razy do roku zaczyna ciec ale tylko na tłoczysku nigdy jeszcze w żadnym innym miejscu a tłoczysko porysowane nie jest

Wiadomość z agroFakt.pl

johenek    3

tobie cieknie na tych nałych uszczelniaczach, czy poprostu opada?

bo jak cieknie na tych małych to możliwe że masz skrzywione tłoczysko, tak jak u mnie było.

KPK Kumurun Team

UrsusCzesio    304

tobie cieknie na tych nałych uszczelniaczach, czy poprostu opada?

bo jak cieknie na tych małych to możliwe że masz skrzywione tłoczysko, tak jak u mnie było.

Cieknie po tłoczysku tylko nigdzie indziej ani z rurki ani z zaworka tylko po tłoczysku siąpi jakiś czas jest dobrze i jazda się zaczyna. Miałem oryginalnie 3 częściowy siłownik czyli dolna pokrywa, cylinder i górna pokrywa i było ok ale tam też inny system był uszczelnienia a teraz mam 2 częsciowy cylinder z dolną podstawą i pokrywa i tutaj przychodzi taki ala simmering tylko że nie ma tu sprężynki i jest bardziej wypelniony gumą ale najbardziej do simmeringa jest on podobny i teraz tak myśle czy on nie był źle od początku założony. Katalogu nie mam mam tylko 2 instrukcje napraw ale tam nic spejclnego na ten temat nie ma

mani51    69
UrsusCzesio    304

tak tak juz wiem co i jak to tylko zgarniacz a przyczyny są 2 za duże cisnienie 220 bar i lekko styrane tłoczysko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piterq1991
      Witam!

Panowie potrzebuje numer katalogowy uszczelniacza silnika znajdującego się przy pompie paliwa. Dokładnie to ten na wałku poniżej pompy wtryskowej. Dokładnie zaznaczony strzałką na obrazku. Pod tą obudową. Bardzo mi się leje tam olej a jutro zamawiam części do silnika.
      Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
      Piotr
    • Przez Adam521
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy istneje jakiś sterownik, elektrozawór czy coś takiego który by umożliwiał wysuw siłownika hydraulicznego zgodny z aktualną prędkością maszyny.
    • Przez NABUCH
      Witajcie .Poszukuję złączek hydraulicznych do siłowników przyczepy o ile się nie mylę D46. Chciałbym dołożyć dodatkowe złącze kątowe 90st żeby przewód nie był taki przegięty . Byłem dzisiaj w agromie ale wszystkie złączki jakie mają są na tzw stożek a u mnie wszystkie są podobno starego typu czyli proste bez żadnego stożka i uszczelnienie następuje przez czoło a nie przez skos boków stożka. Wydaje mi się że połączenie stożka i prostego złącza będzie bardzo słabe . Poszukuję 2 złączek kątowych 90st męsko żeńska na gwint M22 o prostym typie łączenia a nie stożkowym . Proszę o podanie gdzie można coś takiego kupić Pozdrawiam Wojtek
    • Przez zetorlublin7341
      Panowie zakupiłem pług lemken opal 110 mam pytanie jak wylać olej z siłownika obrotu aby nie mieszać z moim dodam że siłownik na dwa węże które są wkręcane w taki kwadrat nad siłownikiem. Drugie pytanie po co są te dwie śruby z boku. Czy zetor 7341 pójdzie w nim dodam że to jest 3 skibowiec
    • Przez konradd
      Miałem problem z lejącymi siłownikami zabezpieczającymi przy swoim pługu OVERUM Xcelsior CX 390 H. Wymieniłem uszczelnienie i teraz nie leje zupełnie no i można podbić ciśnienie. Jeśli by ktoś potrzebował to mam namiar gdzie jest sporo taniej niż w Polsce, bo w Polsce za 1 komplet to ok. 290 zł a tam już można za 170 zł kupić. Towar jest bardzo dobrej jakości bo ja po zregerowaniu śmigam i nie mam zupełnie problemów.

Jak coś to kontakt na priv.