Skocz do zawartości
UrsusCzesio

Uszczelniacz siłownika C-100

Polecane posty

UrsusCzesio    303

Witam mam taki problemik. 3 raz będę już wymieniał uszczelnienia a gównie chodzi o ten uszczelniacz ostatni na tłoczysku. Zaczęłem medytować na tym jak to faktycznie powinno być założone. Jak on powinien być. Symbolami w strone tłoka a tym stożkiem w strone tuza czy tym stożkiem do tłoka a symbolami do tuza

jonkszi    62

najlepiej to kup c110 a co do tego to może zobacz w katalogu części tam jest pokazane co jak idzie

UrsusCzesio    303

Tylko po co Niemam takich maszyn co potrzebuja wiekszego udźwigu a dobrze zrobiony C-100 będzie trzymał dłuuugi czas tutaj coś jest nie tak skoro 2 razy do roku zaczyna ciec ale tylko na tłoczysku nigdy jeszcze w żadnym innym miejscu a tłoczysko porysowane nie jest

Wiadomość z agroFakt.pl

johenek    3

tobie cieknie na tych nałych uszczelniaczach, czy poprostu opada?

bo jak cieknie na tych małych to możliwe że masz skrzywione tłoczysko, tak jak u mnie było.

UrsusCzesio    303

tobie cieknie na tych nałych uszczelniaczach, czy poprostu opada?

bo jak cieknie na tych małych to możliwe że masz skrzywione tłoczysko, tak jak u mnie było.

Cieknie po tłoczysku tylko nigdzie indziej ani z rurki ani z zaworka tylko po tłoczysku siąpi jakiś czas jest dobrze i jazda się zaczyna. Miałem oryginalnie 3 częściowy siłownik czyli dolna pokrywa, cylinder i górna pokrywa i było ok ale tam też inny system był uszczelnienia a teraz mam 2 częsciowy cylinder z dolną podstawą i pokrywa i tutaj przychodzi taki ala simmering tylko że nie ma tu sprężynki i jest bardziej wypelniony gumą ale najbardziej do simmeringa jest on podobny i teraz tak myśle czy on nie był źle od początku założony. Katalogu nie mam mam tylko 2 instrukcje napraw ale tam nic spejclnego na ten temat nie ma

mani51    57
UrsusCzesio    303

tak tak juz wiem co i jak to tylko zgarniacz a przyczyny są 2 za duże cisnienie 220 bar i lekko styrane tłoczysko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się