Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetorlublin7341

Czyszczenie śiłownika

Polecane posty

WHATEVER

Panowie zakupiłem pług lemken opal 110 mam pytanie jak wylać olej z siłownika obrotu aby nie mieszać z moim dodam że siłownik na dwa węże które są wkręcane w taki kwadrat nad siłownikiem. Drugie pytanie po co są te dwie śruby z boku. Czy zetor 7341 pójdzie w nim dodam że to jest 3 skibowiec

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lepiej wymień olej po co masz mieszać !

pisklaczun    86

odkręć szybkozłacza i może uda ci sie obrócić wieżyczką a jak nie to odkręć przy tej kostce metalowe rurki i wtedy pójdzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wyjaśni mi ktoś jak się reguluje te dwie rzymskie śruby z boku pługa, i jeszcze te śruby co trzymają słupicę jedna ta zrywalna s druga ta duża to one jak się mocne je dokręci to ma być jakiś luz czy nie, i czy to są jakieś zwykłe czy te specjalne. I gdzie tam podchodzą jakieś śruby mimośrodowe

mtracz    71

Ta kostka na siłowniku to zapewne zamek hydrauliczny. Więc odkręcenie samych szybkozłączy od węży da tylko spuszczenie oleju z węży, a z siłownika nic nie kapnie. Musisz odkręcić przewody-rurki od kostki do siłownika i dopiero przekręcać, ruszać tłoczyskiem by wypchnąć olej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez oFsik
      Witam jak wyczyścić kombajn na zimę? (głównie chodzi mi o wnętrze, podsiewacz;p, sita itp.) proszę o pomoc i z góry dzięki
    • Przez jakub16
      ma pytanie jakie kolory dobrać do mojego rozrzutnika
    • Przez pawel807
      Hej.

Mam do was pytanie. Będę olej wymieniał w silniku i chciał bym parę rzeczy w nim wymyć wyczyścić.
      Wpierw chciał bym smoka pompy wymyć, bo nie był myty parę lat, ale nie wiem jak go wyjąć i w czym go wymyć.
      On znajduje się na samym dole miski olejowej i jest przykręcony na bodajże 2 śrubki tak ? Wyciąga się go normalnie ?
      Druga sprawa filtr oleju(wirówka) jak to wymyć ? Mógł by ktoś mi to wytłumaczyć ? Bo chciał bym to zrobić, ale niczego nie uszkodzić. :rolleyes:
    • Przez gregorius
      Nie wiedziałem, gdzie ten temat założyć, więc tu go wcisnąłem.

Tak więc chodzi mi jak można turbosprężarkę wyczyścić chodzi mi o nagar z łopatek, bo znalazłem taki środek http://wynns.pl/top/do%20ropy/233%20ERG3%20DIESEL.php, który też niby oczyszcza ale czy w tym prawda jest to nie wiem... Czy trzeba rozkręcać turbine najlepiej i przemyć ją w nafcie?
    • Przez Adam521
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy istneje jakiś sterownik, elektrozawór czy coś takiego który by umożliwiał wysuw siłownika hydraulicznego zgodny z aktualną prędkością maszyny.