Skocz do zawartości
Kisielo

Prawidłowy montaż oringów WOM.

Polecane posty

Kisielo    0

Ponieważ w katalogu nie jest to pokazane, w instrukcji naprawy również tego nie widzę, więc pytam TU. Jak powinny być założone poprawnie oringi na obudowie WOM? Są 4 rowki, z czego dwa mają otwory jeden od zasilania drugi od hamowania, katalog podaje 3 oringi, dwa są oczywiste w rowki bez otworów, a 3? Przy demontażu był on wsadzony w rowek z otworami od hamulca (dobrze?). Jeśli nie, to gdzie? Dodam, że dodatkowo pod obudową WOM, a korpusem mostu była papierowa uszczelka (powinna tam być?), w katalogu jej nie ma, a i w sklepie też nie.

Stefano1    39

Dwa w rowki bez otworów. Trzeci pomiędzy rowek z dziurami i kołnierz obudowy (ma uszczelniać obudowę) Rowki z dziurkami nie mogą być zasłonięte, bo nie będzie działało sprzęgło lub hamulec ;)

Kisielo    0

Dzięki tak właśnie złożę, bo problem był właśnie z hamulcem dlatego, że był oring w rowku z otworami, jakiś ktoś tak to poskładał jeszcze sobie na dodatek wymyślił nieistniejącą uszczelkę papierową:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HornetZnawca
      witam mam głośniki samochodowe i nie wiem jak je zamontować nie maja obudowy co radzicie???
    • Przez Radekk
      Witam
      Posiadam siewnik Poznaniak z 86 r. i ma on redlice zamocowane na żeliwie ,które nie były oryginalnie wyposażone w stopki przeciw zapychaniu.
      Kupiłem już te stopki uchwyty dorobiłem i zabrałem się za spawanie.
      Jedną redlicę kupiłem nową ,bo miałem pogiętą i zużytą i na niej przeprowadziłem przymiarkę stopek.

I z tego co widać na dołączonym zdjęciu widać ,że do tylnych pasuje ładnie a od przednich dużo odstaje.

Pytanie czy tak ma być? Czy może na przednie redlice są inne stopki ?

Proszę osoby które to mają, napisały czy tez tak samo u nich wygląda?

• Przez julek6666
      czy jest możliwość zamontowania siedzenia pasażera w new hollandzie t5060??

• Przez AgroPodhale
      Witam, mam zamiar w najbliższym czasie wymienić uszczelkę pod wtryskiem w moim mf 255 ponieważ mocno cieknie z niej ropa . Tu pojawia się moje pytanie . czy po wymienia tej uszczelki i montażu wtrysku będzie trzeba go jakoś ustawiać lub coś czy tylko tak jak w samochodzie, wkładasz i jedzie . Jaką siłą muszą być przykręcone wtryski. O czym pamiętać, na co uważać podczas tej operacji. Liczę na Waszą pomoc.
    • Przez szczypek91
      Witam. Mam zetora 9540, pęk mi przy nim pasek klinowy (alternator, chłodzenie) i nie wiem jak założyć nowy, ponieważ zetor ma przedni wom. W sumie to trzeba ściągać wom, tylko jak?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.