Skocz do zawartości

Polecane posty

pedro2    485

Witam. 

Mam w planach montaż zgarniacza płytka ściółka jeden rząd, problem jest z murkami na płycie. Czołowy zaraz za oborą da się jakoś przykleić bo szambo 3,5m od budynku, dając siłownik w oborze zostanie tylko 3m prasy na zewnątrz. Pytanie jak robić czy wycinać płytę do fundamentu pod murek? co jest raczej niemożliwe bo musiał bym przewrac zbrojenie. 

Czy dac co metr słupy z dwuteownika? Dziurę wykuć, dwa druty przeciąć i na te pół metra kolega by mi świdrem na koparce wybrał otwory, ustoi taki przylep? 

Największy problem jest z murkiem od strony wjazdu do obory, szambo zachodzi pół metra na wjazd więc jest niemożliwe żeby dac murek obok bo zagrodze wjazd. Jak to ugryźć? O ile na czołowy nie będzie takiego naporu obornika to na boczne już  ciśnie. Bez murka raczej nie da rady bo będzie się rozpływać na wjazd? Czy dac prasę kierunkową z ujściem w lewą stronę? 

Niemam pomysłu jak przykleić ten murek na szambie, proszę o jakieś podpowiedzi 

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

pedro2    485

Coś takiego u mnie by było tylko nie ten rząd, płyta względem obory tak samo wystaje 2metry w bok, murek 1.2m zbrojenie wystawione można podnieść bez problemu, bez tego murka od wjazdu raczej nie da rady. Tylko czy prasa z kolanem skierowanym na zewnątrz pod kontem powiedzmy 30°da radę uformować większą pryzmę 

dsc00272.jpg

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez chuck00
      Sprzedam maszyny takie jak w tytule, nie posiadają ukrytych wad, nie picowane do sprzedaży, pierwszy właściciel (oprócz kombajnu). Szczegóły w linku poniżej:
      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/Uxc7/

• Przez Forsze
      Chcę zakupić łącznik górny hydrauliczny, bo ten mechaniczny mi pęka i mam pytanie czy te hydrauliczne są mocniejsze? Mam kat 2 i nie wiem czy kupić teraz hydrauliczny też 2 czy też kat 3 (np coś takiego https://sklep.mizar.com.pl/lacznik-gorny-hydrauliczny-kat-3-p-7528.html  Może ktoś ma jakieś doświadczenia? Z góry dzięki za opinie.
    • Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje opini na temat zagranicznych rozrzutnikow. Interesuje mnie pojemnosc okolo 18m. 
    • Przez piotrek9321
      Witam. Zastanawiam sie nad kupnem bobcata do wypychania obornika od 15 sztuk. Czy poradzi sobie z wypchnieciem go. Korytasz mam na szerokosc 1.8m. Zastanawiam sie jaki model wybrac. Co polecacie. Dziekuje za odp.