Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Dziś sprawdziłem pompę paliwową no i się okazało, że na jednej z sekcji pękła sprężyna. Czyli pewnie przez to nie pali ciepły...No i tu prośba o adresy sprawdzonych firm z woj. mazowieckiego regenerujących pompy. Z góry dzięki

Opublikowano

Mam problem z c360.Jak jest zimny to ma ''ciężko" palić.Jest świeżo po remoncie kapitalnym.Jak zapali to kopci na biało i źle wchodzi w obroty.Jak się rozgrzeje to wszystko cacy, bez problemu pali,super wchodzi w obroty.Co to może być?? Po remoncie ma zrobione dopiero 80 mh.

Opublikowano

Ja też tak mam dlatego nie męcze rozrusznika i akumulatorów tylko zdejmuje tę gume z filtra i ogrzewam palnikiem powietrze w kolektorze ssącym i odpala od razu nawet przy teperaturze - 20

Opublikowano

Możliwe że źle zawory zostały ustawione??Bo niemożliwe żeby lały wtryski bo były wymieniane przy remoncie kapitalnym i zrobione jest tylko na nich 80 mh

Opublikowano

Tak jak pisze zenas sprawdz ustawienie kąta wtrysku, na zawory też mógł byś kontrolnie spojrzeć.

Jak pompa jest po remoncie to też może być przyczyna póki nie zacznie lżej chodzić. Znajomy miał ten problem w zetorze. pompa ciężko chodziła po regeneracji i nie włączała dawki rozruchowej. Po jakimś czasie samo się uspokoiło.

Opublikowano

no pompa wtryskowa troche lat ma ale to chyba nie wina pompy.Po odpaleniu dziwnie chodzi ale jak się rozgrzeje to już normalnie,mi się wydaje że zwory mogły się rozregulować

Opublikowano

Zrób pompę a napewno dużo pomorze.

Zrobiłeś wtryski,wyregulowane pewnie są na wysokie ciśnienie a niestety pompa już takiego ciśnienia nie daję.

U nas koszt 200zł i robią b.dobrze.

Opublikowano

U nas jeden zrobił regeneracje pompy wtryskowej to pojeździł na niej pól roku i padła.Najlepiej jest kupic nową bo masz pewność że pojeździsz troche na niej.

Opublikowano

Nie rozumiem po co piszesz o problemie a nie wiesz czy zawory masz dobrze ustawione. Podstawowa sprawa. Z pięć razy było napisane... sprawdz wszystko a jeśli to nie pomoże to wtedy myśli się dalej.

Co to za mechanik co 6 stów za regenerację pompy bierze? Łożyska do niej kosztują parę zeta, uszczelniacz to samo, sekcja kosztuje naście zł. Zdzierca jakiś i tyle.

Jak pompiarz zrobi pompę na dobrych częściach i fachowo to nie wiele odbiega od nowej i wolał bym raz na załóżmy 8 lat zrobić remont pompy za 300 niż dać 1700 za nową która wytrzyma nie wiele więcej bo pompa dzisiejszej produkcji jest na tych samych częściach co wkłada pompiarz.

Opublikowano

koledzy odbiegne troszke od tematu... w imieniu kolegi chce zapytać gdzie można dostać podkładke między zawór tłoczący a ten króciec wkręcany od góry w pompe co sie przykręca do niego przewód wysokiego cisnienia (z tego co wiem jest tam taka cienka stalowa podkładka)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez antonio86
      Witam!
      Wiem ,że był już taki temat odnośnie c-330, ale mysle ,ze c-360 to inna bajka(jak się myle to prosze usunąć temat)
      Otóż chce zalac układ chłodniczy płynem-głównym powodem jest to,ze mam zamiar założyc nagrzewnice w kabinie,a woda nigdy cała nie wyleci z nagrzewnicy i na mrozie ja rozwali.
      Mam taki dylemat, otóż remont silnika był 13 lat temu i boje sie czy płyn nie rozpusci kamienie i niedostanie się do oleju(słyszałem o przypadkach,że były wrzery i płyn rozpuscił kamień i wleciał do oleju ,jakie wy macie doświadczenia z zamianą wody na płyn???
    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez Pszemq
      Witam.Niestety moja os wraz ze wspornikiem nie nadaja sie juz do uzytkowania tak więc prosze składac propozycje.
      Oczywiscie nie szukam nowych części jakby były lekkie luzy to nie przeszkadza mi to.Cena tez się liczy bo nie mam zamiaru pakować w ten ciągnik kupę kasy.Pozdrawiam
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v