Zaloguj się, aby obserwować  
dezmond_

Czy w Cyfrowym Polsacie można sobie do pakietu Mini HD lub Familijny HD dołączyć pakiet Sport HD?

Polecane posty

dezmond_    0

Bo w pakietach mini hd i familijny hd jest mało kanałów sportowych i nie wiem czy można dołączyć do nich pakiet sport hd i ile będzie kosztował proszę o pomoc.


,,Zima, lato but gumowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez DdamiaNn
      witam . mam takie pytanie jak wyprowadzić kabel min jack z radia , żeby jak podlacze cos do minijacka gralo to w glosnikach radia
    • Przez Wieczor
      Mam takie pytanie czy jest możliwe zrobienia jedno lub dwu rzędowego kombajnu do kukurydzy. Z góry przepraszam jeśli są jakieś błędy
    • Przez hary6400
      Mam mala ladowarke weidemann rok 95 posiada ona silnik Mitsubishi, czy ma może ktoś dostep do części do takiej maszyny? Głównie chodzi mi o glowice silnik jest 4 cylindrowy
    • Przez piotrek9321
      Witam. Zastanawiam sie nad kupnem bobcata do wypychania obornika od 15 sztuk. Czy poradzi sobie z wypchnieciem go. Korytasz mam na szerokosc 1.8m. Zastanawiam sie jaki model wybrac. Co polecacie. Dziekuje za odp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj