master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

jacus    3049

albo konsylium lekarskie z psychiatra na czele-oczywiscie dla was,

co juz sie boicie-sracie w gacie przed kod-em, oni w kilkunastu miastach ad-hoc wyprowadzili na ulice 100 tys ludzi, co wam nigdy sie nie udalo. gdzie macie ludzi ktorzy potrafia z sensem pare zdan powiedziec, umiecie tylko bazgrac po murach i wklejac wielokrotnie czyjes wypociny.

 

a na konie soros to przeciez wegier a kaczynski obiecal nam budapeszt wiec pierwszy wegier juz do nas zawital :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

:P  :P  :P , wlasnie tym denerwuje wszystkich "patriotow"-jestem polakiem z dziada pradziada na co w odroznieniu od was mam dokumenty od proboszcza  :D  :D  :D ,rodowod mam lepszy niz pies rasowy - ponad 200 lat.a wasi przodkowie od kiedy stali sie polakami. kiedys tu chcialem od was takich deklaracji-ale nikt nie podjal rekawicy.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

@jacuś w takim razie jak miała by wyglądać Twoja wymarzona Polska ?

Wiem że połowę społeczeństwa zamknął byś w psychiatrykach a co z reszką? jaki masz dla nich plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

na powaznie-nie ma i nigdy nie bedzie idealnego panstwa-tylko w niebie to jest mozliwe, jaka bedzie polska -niewielki mam na to wplyw, chcialbym zeby byla lepsza niz dzis -ja juz mam z gorki, ale mam dzieci i ich przyszlosc widze w kiepskich barwach, obawiam sie ze lepsze czasy juz byly, unia pewnie sie rozpadnie,polska wymrze,demografia jest nieublagana-kto z was ma troje dzieci jak ja,zmiany klimatu doprowadza do jeszcze wiekszej migracji i nic na to nie poradzimy.

wiekszosc w psychiatryku-przesada,nie ma miejsc i pieniedzy, wg badan naukowych juz dzisiaj ok.20 % polakow ma problemy psychiczne i ten procent stale rosnie, sam moglbym wymienic nicki paru osob tutaj ktore naleza do tej grupy-ty pewnie tez nie mialbys z tym problemu, jak zbadali angielscy uczeni ludzie o skrajnie prawicowych pogladach maja mozgi inaczej dzialajace niz reszta ludzi-nie moga tylko ustalic czy defekt mozgu jest winny pogladom czy wlasnie poglady wplywaja na dzialanie mozgu.

 

a teraz sam ocen czy warto pisac powaznie czy robic sobie jaja z nacjonalistow ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

jacus opętany

Ten chory, ten opętany ... To jest język miłującego bliźniego Polaka Katolika ?? ^^ Może coś więcej od siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacuś proszę w takim razie podaj przykład osób dla Ciebie zdroworozsądkowo myślących i postępujących ze znanych wszystkim mogą być publiczne, jak uważasz.

Jaki jest Twój typ. W ten sposób mogłabym ocenić troszkę Ciebie również.

Rzucam rękawice  -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

wystarczy ze przeczytasz moje posty-niekoniecznie wszystkie ale pare spoza hyde-parku-bo tutaj czesto stosuje ironie i kpine a to nie jest miarodajne .

dla mnie kazdy kto nie widzi swiata czarno-bialego juz jest kandydatem na rozsadnego czlowieka. ideologia to jest przemoc nad mysleniem. kazdy kto daje proste.latwe i skuteczne rady jak zmienic swiat jest oszustem ktory nabiera naiwnych ludzi-dziwnym trafem to w pis-ie i kikiz-ie jest ich najwiecej.

mnie nie mozna "lajknac"-nie mam face-gow.a-a to co inni mysla o mnie to olewam, inaczej bym tu nie pisal, jestem tu wrogiem w towarzystwie wzajemnej adoracji.

 

ela-moze potrafisz napisac cos wiecej niz zdanie proste, jakies zlozone z kilku slow wiecej.lepiej oddaloby cala glebie twojego umyslu.

 

lista zydow-ciekawe kto bardziej zasluguje na konsylium-ten co to stworzyl. ten co to kolportuje czy ten co w to wierzy, akurat znalazlem jednego ziomka z mojej parafii-on juz nie zyje ale zydem na pewno nie byl bo kazdy by o tym wiedzial- w galicyjskie wsi nic sie nie ukryje B) .aktualna liczba zydow w okolicy -2 w tym jedna rosyjska B)

i jeszcze jeden kwiatek rodzony brat z siostra i kazde ma inne "zydowskie" nazwisko-wymyslac tez trzeba umiec, :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam przez to rozumieć, że preferujesz liberalizm, a nawet globalizm (rozmycie)

A co ma być niech będzie, ważne że jestem jeszcze na dzień dzisiejszy Panem na własnym podwórku. A biedne moje następne pokolenia...

Uważasz, że poglądy liberalne są bezpieczne dla nas.

Byłam liberalną osobą do momentu......kiedy zobaczyłam, że to mnie/nas "kroją".

 

Ten pięknie brzmiący 'liberalizm', czytaj 'demokracja' pożera nasze jestestewo....tożsamość. Ulega ciągłej mutacji, zatem jest nie zdrowy dla następnych pokoleń. Nie sądzisz?

 

Przykładem jest to co fundują nam media, internet, upadlające reklamy  w radio poniżające inne osoby.

I nie chce się wierzyć, że to tworzą dorośli wykształceni ludzie.

Ostatnio przypadkiem usłyszałam właśnie taką reklamę, to myślałam, że padnę :blink: ze zdumienia.

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

@jacuś, to że masz własne zdanie i się z nim zgadzasz to już zauważyłem ale może faktycznie rzuć kilka nazwisk które są ci światopogladowo bliskie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

w tym jestem podobny do dzisiaj rzadzacych polska-oni tez maja wlasne zdanie i sie z nim zgadzaja-z nim czyli prezesem dla jasnosci..

kilka nazwisk-boleslaw chrobry, kazimierz odnowiciel.kazimierz wielki,wladyslaw jagiello, zygmunt stary, jan sobieski

ja jestem zwolennikiem partii umiarkowanego postepu w granicach prawa-ale nazwiska jej przywodcow nic wam nie powiedza. 

a moje motto zyciowe

ja juz pare razy mialem smierc w oczach-wiec w przyszlosc patrze z daleko idaca ostroznoscia, szczesliwa passa moze kiedys sie skonczyc, a co po mnie to juz nie moje zmartwienie-wystarcza mi dzisiejsze problemy wiec nie szukam tych przyszlych, choc je widze wyraznie i nie jest to radosna perspektywa..........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Eee tam od razu nic nie powiedzą - wygooglamy sobie jakby co! Chyba są jacyś współczesni z którymi masz wspólne poglady przynajmniej w części.?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Jacuś ja odbieram Ciebie jako pacyfistę ale to plus dla Ciebie ,natomiast samo podejście do swojej osoby  nie podoba mi sie  , wymienianie Królów Polski którzy mieli wplyw na jej los i odrodzenie ,stanowi walke o lepszy byt dla nastepnych pokolen ,natomiast twoja wypowiedz ,wrecz jej przeczy ,majac potomstwo nie pragniesz aby im byo lepiej ,nie chcesz aby Twoje decyzje procentowały dla nich ?Bycie biernym to to samo co poddawanie sie ,o to dziś nie chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Mam przez to rozumieć, że preferujesz liberalizm, a nawet globalizm (rozmycie)

A co ma być niech będzie, ważne że jestem jeszcze na dzień dzisiejszy Panem na własnym podwórku. A biedne moje następne pokolenia...

Uważasz, że poglądy liberalne są bezpieczne dla nas.

Byłam liberalną osobą do momentu......kiedy zobaczyłam, że to mnie/nas "kroją".

 

Ten pięknie brzmiący 'liberalizm', czytaj 'demokracja' pożera nasze jestestewo....tożsamość. Ulega ciągłej mutacji, zatem jest nie zdrowy dla następnych pokoleń. Nie sądzisz?

 

Przykładem jest to co fundują nam media, internet, upadlające reklamy  w radio poniżające inne osoby.

I nie chce się wierzyć, że to tworzą dorośli wykształceni ludzie.

Ostatnio przypadkiem usłyszałam właśnie taką reklamę, to myślałam, że padnę :blink: ze zdumienia.

Przed globalizmem w dzisiejszym świecie nie uciekniesz więc to myślenie jest życzeniowe .Na pewno produkty z twojego gospodarstwa są sprzedawane nie tylko w Polsce .Liberalizm w Polsce by obecny od XV wieku choć nie dotyczył wszystkich a tylko szlachty która dostawała coraz to nowe przywileje od króla .Zresztą w XVI i XVII wieku powstało powiedzenie wszystkim dobrze znane że szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie .Inną sprawą jest to gdzie to Polskę zaprowadziło .Dla mnie liberalizm w określonych granicach nie pożera narodowej tożsamości .Za zanik narodowej tożsamości to odpowiada raczej brak wychowania patriotycznego w szkołach wśród młodzieży .Kiedyś jak chodziłem do szkoły był taki przedmiot który nazywał się przysposobienie obronne .Nauczyciel który uczył mnie tego przedmiotu właśnie uczył wychowania patriotycznego .Uczył że trzeba być dumnym z bycia polakiem i motywował nas młodych ludzi historycznymi przykładami wielkości polski .Oczywiście mówił nam wtedy że jako młodzi ludzie na ten moment możemy być przydatni dla polski dbając o to by być wysportowanym ,przykładając się do nauki .Zależało mu by w przyszłości zdobyć odpowiedni zawód który kochamy i pracować na rzecz kraju .Uczył nas oczywiście też strzelania z wiatrówki (wtedy 6 klasa szkoły podstawowej) bo twierdził że trzeba być gotowym do obrony swojego kraju od najmłodszych lat .Dla mnie dzisiaj w teraźniejszym systemie edukacji brakuje takiego patriotycznego wychowania .Oczywiście nauczyciel dawniej miał nieporównywalnie większy autorytet niż współcześnie .Jak ktoś dostał linijką po ręce to nawet nie próbował poskarżyć się w domu bo czekała go ostra bura.Dzisiaj to by tatuś z mamusią żądali zawieszenia takiego nauczyciela .Przez to szkoła wychowuje cioty chodzące w rurkach damskich a nie przyszłych obywateli .Podoba mi się to co mówi ten Amerykanin o Polsce oprócz fragmentu o armii amerykańskiej
Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacus sprytnie mgliste podałeś przykłady, jednak zbyt odległe/myślowo nie przystające do epoki. Braku ambicji to nie można Tobie zarzucić. To z racji sąsiedztwa?

 

Akko tak to napisałeś jakbym nie rozumiała.

Generalizuję zbytnio, wiem:

Tak, jak piszesz: „ w określonych granicach” bez mutujących się naleciałości (chodzi mi tu o skrzywienia postaw młodych ludzi).

Partnerstwo, a nie jednostronną korzyść pod płaszczykiem rozwoju. Ta pseudowolność to kontrola, bądź co bądź dominacja.

Polska jaki to cudowny kraj miodem i mlekiem płynący, zachwalają nas na różnych płaszczyznach po to, aby nas doić.

A jak odpowiednio zapracujemy sobie, zasłużymy poddaństwem, to może dostaniemy premię.

My mamy im pomagać w ich bogaceniu się naszą siłą roboczą, naszym rynkiem zbytu....

A nasze wyroby I klasy bezkarnie będą stikerować jako własne.

Co to jest?

Dla mnie brak silnego przywództwa, które twardo powiedziałoby NIE takiemu traktowaniu, tłamszeniu, zadłużaniu itp., przejmowaniu strategicznych dóbr narodowych przez obcych.

Nie mam na myśli nacjonalistyczne zamykanie się, lecz poszanowanie nas jako państwa, które jak wiedzą liczy się z racji położenia, niezłomnej historii i potencjału...

 

A jeśli chodzi o imigrantów, to podam przykład studentów z Afryki, Azji, którzy u nas zanim zaczną studia, w pierwszym roku uczą się języka polskiego, tak przynajmniej było jakiś czas temu. Teraz być może już wystarczy angielski, jako że uczelnie przystosowały się do prowadzenia zajęć w tym języku. Niektórzy zostają w Polsce, inni emigrują dalej lub wracają do swej ojczyzny.

Toteż uchodźcy, którzy do nas przybywają z tak odrębnej kultury powinni chcieć się asymilować, poprzez podstawową edukację na temat regionu, obyczajów i obowiązku poszanowania tego, aby byli świadomi, jak się odnaleźć, a jeśli odmawiają, to niech wracają.

W tym również powinna być podstawowa nauka języka do wyboru: polskiego lub angielskiego.

Podobno nasze służby wyjechały, aby sprawdzać tych, którzy mają do nas trafiać, ale czy są w stanie.

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Z asymilowaniem uchodźców to będzie problem .Jeśli przyjmą tylko młodych dobrze prześwietlonych to jest szansa że coś z tego będzie .Chodzi mi głównie o muzułmanów .Dużą rolę w tym by się aklimatyzowali i nastąpiła asymilacja powinni odegrać polscy Tatarzy i taką rolę powinien wyznaczyć im rząd . Powinien być dogadany w tej kwestii z polską społecznością tatarską by ci nowi stali się takimi muzułmanami jak ci co żyją u nas od wieków .Starych muzułmanów nie powinniśmy przyjmować bo są niereformowalni i będą tworzyć getta jak to dzieje się na zachodzie europy a wiadomo że z tego będą problemy.Po prostu ci ludzie nie nauczą się języka i nie zmienią swoich przyzwyczajeń .Ludzie z afryki a mam namyśli z Erytrei ,Nigerii to przyjmować tylko katolików którzy uciekają przed prześladowaniem przez muzułmanów .Mam dwie znajome kobiety z tych krajów i są bardzo anty w stosunku do muzułmanów z bliskiego wschodu i afryki bo wiele ich rodziny wycierpiały z ręki muzułmanów . Nie mają też problemów z przyjmowaniem wartości kulturowych takich jak panują np w Polsce bo są do nich przyzwyczajone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie popieram przemocy, bo rodzi przemoc.

I wstyd przyznać się, ale w duchu sobie myślę, że takie ostrzeżenie im się przydało i dobrze im za to. Jeśli to oczywiście prawda.

Wyobrażają sobie, że chroni ich "cywilizowane" prawo i ludzie będą bezkarnie się przyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

540496_349002048495850_1409984739_n.jpg

Islamscy uchodźcy stali się nową rasą panów w Europie   

link_yEHOHb75nFVqtG18Ib8Qz67xkFdoxm98,w3

 

Niemcy mają taką dziwną przypadłość, że raz na kilkadziesiąt lat rozpętują piekło w Europie. Zawsze też dzieje się to w imieniu jakiejś szalonej ideologii zakładającej wyższość jednych ludzi nad drugimi. Nie inaczej jest obecnie z kryzysem imigracyjnym, który dotknął Europę po niemądrych wypowiedziach niemieckiej Kanclerz Angeli Merkel, która wezwała do gigantycznej islamskiej migracji na nasz kontynent. 

 

Nikt do końca nie wie o co chodzi Niemcom z wywoływaniem tak wielkiego kryzysu. Jedni sugerują, że to głupota niemieckich polityków i sytuacja po prostu wymknęła się spod kontroli, a Merkel nie chce teraz przyznać się do błędu. Jest to założenie najbardziej optymistyczne, bo wyklucza spisek. Każda następna hipoteza jest dużo bardziej niepokojąca 

Jeden z najbardziej prawdopodobnych celów przyjmowania na socjal milionów młodych islamistów jest minimalizacja roli chrześcijaństwa, swoiste rozpuszczenie go w Islamie. Dzieje się to też na innych polach, na przykład przez działania pana Bergoglio, jezuity podającego się za papieża Franciszka, który wygasza katolicyzm swoimi szaleńczymi postępowymi pomysłami.

 

Inna teoria zakłada, że tak zwani "uchodźcy" są nowymi ulubieńcami marksistów, których nie brakuje wśród rządzących w UE. Nowoczesna komuna od dawna ma problem ze znalezieniem klasy robotniczej, którą dałoby się wyzwolić. Proletariusze jednak nie chcą się już łączyć więc, aby przetrwać z ideą wymyślono tak zwany marksizm kulturowy.


Rolę proletariatu zastępczego zaczęły grac feministki i pederaści. Nagle okazało się, że podstawowymi problemami społeczeństwa jest zmiana płci, gender study i inne lewackie debilizmy. Obserwując obecną postawę lewaków można odnieść wrażenie, że mają nowy proletariat zastępczy - uchodźców.

 

Widać, że nielegalni imigranci mają obecnie specjalny status, nadludzi. Automatycznie podludźmi są obywatele europejskich krajów. Dowodów na specjalny status imigrantów jest bez liku. Dość wspomnieć ostatnie wypadki z masowymi molestowaniami kobiet przez grupki islamistów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Zapewne po naciskach władz, niemieckie i europejskie media, przez kilka dni ukrywały skalę agresji seksualnej. Ukrywano masowe rozboje, ukrywa się gwałty, a islamistów je popełniających traktuje się w sądach tak jakby nie byli oskarżani o ciężkie przestępstwa tylko o kłusownictwo.

 


LINK DO STRONY - http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islamscy-uchodzcy-stali-sie-nowa-rasa-panow-w-europie


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już nawet nie średniowiecze....

Zmierzają do cywilizacji, czy chcą ją uwsteczniać?

To nawet nie zezwierzęcenie.....dowód na to, że rasa człowieka, dzięki wypaczeniu umysłowemu, może stać się potworem...

 

SZOK!!!!!!!! choć wiele lat temu miałam ćwiczenia w prosektorium.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

@Kaszlak79 No nie ośmieszaj się i nie porównuj inkwizycji sprzed 500 lat z tym co robią obecnie ciapate. Gdybyś nie zauważył to od czasów inwizycji świat poszedł trochę do przodu a brudne małpy nadal zapinają kozy i obcinają głowy. Islam to religia która powinna zostać zdelegalizowana w cywilizowanych krajach choćby ze względu że preferuje pedofilię.

Wczoraj rozmawiałem ze szwagrem mieszkającym w nadrenii i takie oto są najnowsze wybryki ciapatych:

jazda rowerami po rondzie, jeden ciapaty w jedną a drugi w drugą stronę, psiarnia nie reaguje

jeden ciapaty wywala śmietniki na jednej stronie ulicy a drugi na drugiej, psiarnia jw

ciapaty stoi w markecie przy stoisku z orzechami i sobie łuska, po łupinach którymi rzuca w przechodzących ludzi widac że zeżarł chyba ze dwa kilo, ochrona się przygląda

ciapate włażą ludziom na podwórka i buszują krojąc co cenniejsze, psiarnia jw.

Ostatni poniedziałek karnawału to tzw rosenmontag w którym organizowane są parady przebierańców idących przez całe miasta, każdy bez względu czy idzie w pochodzie czy stoi z boku przebiara się za co chce i nikogo to nie dziwi, taka tradycja od bodajże 1823 roku, można poczytać o tym w necie. W tym roku oficjalnie zakazano przebrań za księdza, biskupa i innych hierarchów kościelnych, nie można używac też jakichkolwiek przebrań na których widnieje krzyż, zabronione jest również przebranie które będzie zasłaniało całkowicie lub częściowo twarz. Psiarnia już zapowiedziała że nie stosujących się będzie aresztować.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj