piotrb14

problem z wspomaganiem Belarus 1025

Polecane posty

piotrb14    192

witam, pojawa się u mnie problem z wspomaganiem, z dnia na dzien coraz ciężej skręca siękierwonicą. pompa sprawdzona olej wymieniony filtr też... czy to może być wina orbitrola??? jeśli tak to napiszcie mi jak go wymontować z tamtąd bo jest nieźle zabudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

czy jeszcze masz ten syk ? jak tak to zawor przelewowy w orbitrolu poszedl i cisnienie przez niego ucieka a nie idzie na silownik oczywiscie jak pompa dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

tak jest ten syk... czy sam mogę wymienic ten zawór przelewowy? jeśli mogę to powiedzcie mi krok po kroku jak wymontować ten orbitrol i jak go rozbierać po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Orbitrol po zdjęciu pokrywy i założeniu jej, w dużej większości przypadków przestaje działać.

Zależy gdzie ten typ orbitrola ma zawór...


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

wyjąłem go z pod kierownicy włożyłem na dzień w ropę wymieniłem olej i filtry i wszystko działa jak powinno.. sporo syfu z niego wyleciało a wszystko przez to że kiprowana była z przymusu przyczepa, która wcześniej była użytkowana n c360 więc w oleju było do groma opiłków i syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Pomagając temu użytkownikowi (piotrb14) zastanówcie się czy on wam by pomógł, w moim przypadku tak nie było. Za zwykłą prośbę dostałem od niego OPD.

 

Prawdopodobnie dostanę % za tego posta, ale bardzo mnie zdenerwowało jego zachowanie...

 

 

Nie dostaniesz, ale na przyszłość użyj funkcji raport. Po to jest. Po to też są moderatorzy, żeby rozwiązywać takie problemy.


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

no bo chyba głupi jestes że będę Ci mierzył dokładne wymiary moich bron i pisał co i jak zrobione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Mi chodziło o kilka wymiarów, które by ci zajeły góra 5 min. no może jeszcze jakieś małe foto, ale ty powiedziałęś stanowaczo nie no to ok. Słuchaj kolega @Uziu92 i @zbyszekbrzuze też mogli tobie powiedzieć jak to ty powiedziałeś "nie chce mi się" , ale jeśli mogli ci pomuc to pomogli... Poprosiałem cie o to ponieważ tylko ty na AF masz takie brony. Twierdzisz, że mój Belarus nie uciągnie takich bron na moich terenach, skoro z trzema jeździłem 5, 6 to z pięcioma bede jeździł 4. Zresztą nie bede pisał nie na temat. Czytając twoje wypowiedzi doszedłem do wniosku, że ty chcesz żeby ci ktoś pomógł, a ty komuś to już nie (znalazłem mało twoich postów w których komuś coś pomogłeś). Więcej nie bede pisał w tym temacie bo to jest wgl. nie na temat...


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Joda
      Witam! 
      Mam dla was zasadnicze pytanie!
      Mianowicie mam zamiar zakupić obrotowy pług do mojego traktora - Zetora 12145
      Dlaczego obrotowy? - bo mam szerokie pola i chodzi mi najbardziej o zaoszczędzenie czasu
      I tu pada pytanie jaki pług wybrać. Raczej nastawiłem się na jakiś nowy zachodni pług...
      Mam na oku Kuhn master 113 oraz troche wiekszy model Kuhn master 123
      Chciałem się zapytać czy ktoś posiada może podobny zestaw?
      Czy Zetor dałby sobie radę z nimi i który pług by się po prostu lepiej nadawał do mojego Zetorka
       
       
      (Słyszałem, że wytrzymałość ramy znacznie różni się między tymi modelami i chcę się upewnić czy to prawda czy nie)
       
      P.S. Posiadam gleby 4 i 5 klasy (piaski) i raczej stosowałbym głęboką orkę
       
      Z góry dziękuję za rady
      Pozdrawiam
    • Przez szymonidas9
      Mam problem z nasmarowaniem tych smarowniczek od skib. Problem polega na tym, ze pomiedzy smarowniczkiem a sworzniem jest taka jakaby obrecz na krtorej chodza te skiby ktora sie obrocila i ni czorta nie mozna tam wcisnac smaru.. wiercenie otworu nic nie daje bo wietro ma ksztal stozka, i o ile te obrecz przewierce o swozniu nie ma juz mowy..
      Jest mi ktos w stanie powiedziec ile jest to w stanie wytrzymac bez smarowania? Plug rocznie orze okolo 70ha

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj